Česká verze English version
Cykloserver.cz

Od vlků a slonů ... hurá domů!

cykloknihy_lucie_IV.jpg

S Luckou a Michalem kolem zeměkoule - IV. část. Čtvrtý, závěrečný díl vyprávění o letos dokončené cestě kolem světa na kolech popisuje zážitky z přejezdu celé Severní Ameriky (Mexiko, USA, Kanada), z Jižní Afriky a pak cestu Evropou domů.


Název: Od vlků a slonů ... hurá domů!
Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon
Vydavatel: Jiří Říha - Cykloknihy
Orientační cena: 333,- Kč
Rok vydání: 2005
Odkaz: http://www.cykloknihy.cz

Bookmark and Share

Lucie Kovaříková a Michal JonOD VLKŮ A SLONŮ ... HURÁ DOMŮ! Čtvrtý, závěrečný díl vyprávění o letos dokončené cestě kolem světa na kolech popisuje zážitky z přejezdu celé Severní Ameriky (Mexiko, USA, Kanada), z Jižní Afriky a pak cestu Evropou domů. Součástí tohoto dílu je rozsáhlá příloha s generální statistikou výpravy, se všemi nej... Oba v ní popisují své cykloturistické začátky i všechny dřívější cesty. Zahrnuje také odpovědi na nejčastější otázky, které jim lidé po dojezdu kladli. POPISOVANÉ ZEMĚ: Mexiko, USA, Kanada, Jihoafrická republika, Gibraltar, Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Česko. Počet stran: 264Formát: 180 x 240 mm (větší A5)Vzhled: pevná knižní vazba, celobarevná, na křídovém papířeVyšlo: říjen 2005 Oficiální stránky Cesty kolem světa: www.luciemichal.info  Knihy z expedice, které dosud vyšly: I. díl: Z Čech až do země vycházejícího slunce II. díl: Pod oblohou jižního kříže III. díl: Přes ledové království do zeleného pekla IV. díl: Od vlků a slonů ... hurá domů!


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |