Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Author Král Šumavy „potřinácté“

6.9.2005 08:37

Někteří závodníci již potřinácté sednou na silniční kola a objedou trať 12. ročníku cyklomaratonu Author Král Šumavy ROAD. Samozřejmě, započítáme-li také nultý ročník, který odstartoval už v roce 1993.

Bookmark and Share

Letos tento svátek všech silničních cyklistů připadne na sobotu 10. září. Tradiční místo konání se nemění, z Klatov vyrazí všichni účastníci v 6,30. Tratě dlouhé 150, 200 a 250 km byly mírně upraveny oproti loňsku a z té nejkratší by měli první závodníci dorazit na Sokolský stadion pod Hůrkou v Klatovech přibližně v 11 hodin. Vítěze nejdelší trasy pak budeme očekávat po půl druhé. V současné době je přihlášeno více než 1100 účastníků, v případě příznivého počasí se ale jejich počet jistě o stovku rozšíří. Poslední možnost přihlášení mají zájemci v pátek 9.9. v místě prezentace – ZŠ Klatovy, Tolstého. Divácky atraktivní bude jistě vychutnat si cyklisty trápící se při nejprudším Královském stoupání za obcí Šimanov. Nejlepší místo najdete příjezdem od Sušice. A samozřejmě také dojezd závodníků Domažlickou ulicí do cíle. Vyhlášení výsledků proběhne za účasti mažoretek Bonbonu, trialisty Járy Spěšného a kapely Orchidea v KD Družba v Klatovech od 20,00 hod. Veškeré podrobnosti o závodu, podrobnosti o profilu a o tratích najdete na www.authorkralsumavy.cz.

Diskusní fórum pro: "Author Král Šumavy „potřinácté“"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |