Cykloserver.cz

Aktuality

GALAXY Petyša Tour 2006

20.6.2006 14:10

3. závod GALAXY ANLEN SÉRIE 2006 se jel v Rožnově pod Radhoštěm jako 3. ročník GALAXY PETYŠA TOUR . V hlavním závodě mužů na 55 km byl první Karel Hartl (Kellys Racing Team) před domácím Martinem Hamanem (Maxidek Cannondale).

Bookmark and Share

Oba přijeli do cíle současně s velkým náskokem před loňským celkovým vítězem Galaxy Anlen série, Zdeňkem Tomečkem, který letos startuje za GS Team SPSVD Jistebnice. Delší trať 55 kilometrů měla převýšení 1600 metrů a byla dosti náročná. Pod vrcholem Velkého Javorníku, na 12. kilometru tratě, byla ve výšce 836 metrů vrchařská prémie, jejímž vítězem se stal Karel Hartl. V závodě žen zvítězila na 55 km Ivana Pechoutová (Michelin MTB).    Na kratší trati 30 km dominovali domácí závodníci, Jakub Slovák a Robert Solanský (oba BESKYD BIKE), oba věkem v kategorii do 18 let, a mezi ženami Ivana Boráková (BESKYD BIKE).Byla losovaná bohatá tombola, kde bylo více než 60 cen i s dvěma koly Galaxy. Hlavní cenu v tombole, zapůjčení auta Toyota Aygo od firmy Toyota Dolák do startu dalšího závodu Galaxy Anlen série, který se jede 8.7. jako Příbramský permoník a který pořádá právě Toyota Dolák v Příbrami, vyhrál nejmladší závodník Lukáš Sladovník z Rožnova, a tak cenu převzal jeho otec, který s ním celý závod absolvoval.Foto a výsledky jsou u propozic závodu na www.galaxy-bike.cz/serie, další foto na www.beskydbike.com.  M.Gromovský

Diskusní fórum pro: "GALAXY Petyša Tour 2006"