Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Vyhlášení grantové soutěže Greenways 2007

14.3.2007 10:42

Nadace Partnerství s podporou Nadace České spořitelny, Generálního partnera programu Greenways a partnera Nadace Partnerství, vyhlašuje grantový program Greenways 2007.

Bookmark and Share

Nadace Partnerství otevírá  již pátým rokem grantové kolo programu Greenways. Hlavním cílem grantového programu je podporovat dlouhodobý rozvoj a péči o víceúčelové trasy a stezky, spojené s projekty Greenways v České republice (Greenways Praha-Vídeň, Moravské vinařské stezky a Greenways Krakow-Morava-Wien). Grantový program podporuje rovněž nové a začínající projekty, například Greenway Berounka Střela, Greenway Odra-Labe-Dunaj, Greenway Botič, Iron Curtain Greenway a další. Grantové kolo je vyhlášeno dnem 12. března 2007, žádosti je možné podávat do 10. dubna 2007. Z prostředků dárce, kterým je Nadace České spořitelny, rozdělí program Greenways v letošním roce 1,3 milionu korun. Výše grantů je omezena částkou 100 tisíc korun. Podporu získají vybrané projekty v kategoriích Partnerství pro stezku a Adoptuj svou stezku. Výsledky grantového kola budou vyhlášeny do 30. dubna 2007.  Pravidla přidělení grantu (formát .doc) si můžete stáhnout ZDE, přihláška je k dispozici ZDE.  Juraj FlamikVíce informací na www.nadacepartnerstvi.cz.

Diskusní fórum pro: "Vyhlášení grantové soutěže Greenways 2007"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |