Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Přijeďte se vyřádit do Sudet!

31.5.2010 16:30

Dovolujeme si Vás pozvat na 6. ročník silničního cyklo maratonu SPECIALIZED SUDETY TOUR, který odstartuje v Teplicích nad Metují v sobotu 12. června a na 16. ročník maratonu horských kol SPECIALIZED RALLYE SUDETY, který se uskuteční v sobotu 11. září.

Bookmark and Share

V kombinaci těchto závodů MALÝ a VELKÝ SUDETOMAN 2010 bude letos poprvé počítáno nejen absolutní pořadí, ale i pořadí ve všech vypsaných kategoriích. Vyhlášeni budou tři nejlepší muži a ženy a vítězové jednotlivých kategorií.


Uzávěrka on-line přihlášek na silniční Sudety je 31.5.2010 ve 24.00 hodin a všichni, kteří se přihlásí a uhradí startovné do tohoto termínu obdrží startovní číslo se jménem. Po tomto datu se můžete přihlásit už jen u prezentace s příplatkem 100 Kč. Díky uzávěrám na původní trati ubylo rovin a kostek a přibyly kopce a nastoupané metry. Dlouhá trať má po úpravách 155 km s převýšením 3100 metrů a krátká 100 km s převýšením 2100 metrů.


Jako tradičně připravil SPECIALIZED - hlavní partner Sudet testovací kola k vyzkoušení při závodě. K dispozici budou modely Tarmac Expert (vel. 61), Rubaix Expert (vel. 49, 52, 54, 56, 58, 61) a pro dámy Amira Expert (vel. 48, 51, 54). Rezervace pro přihlášené závodníky je možná na e-mailu redpoint@seznam.cz. Kolo Vám bude zapůjčeno v prodejně SPORTiv REDPOiNT Teplice nad Metují, kde se prokážete osobními doklady a podepíšete plnou odpovědnost za škodu či odcizení v průběhu zápůjčky.


Více informací k oběma závodům včetně on-line přihlášek najdete na www.redpointteam.cz.
 

Za Redpoint team Tomáš Čada

Diskusní fórum pro: "Přijeďte se vyřádit do Sudet! "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |