Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na Galaxy Kenda Soběslavský maraton

16.9.2010 12:35

Jihočeské město Soběslav ležící v malebné krajině na soutoku Lužnice a Černovického potoka dříve bývala osadou na křižovatce dvou významných obchodních cest. V sobotu 18. září 2010 pak právě sem svedou cesty účastníky závodu horských kol Galaxy Kenda Soběslavský maraton.

Bookmark and Share

Galaxy Série, do které je Galaxy Kenda Soběslavský maraton zařazen, nabízí zpravidla dvě tratě. Je tomu tak i tentokrát. Atraktivní 27 kilometrů dlouhý okruh mohou účastníci závodu absolvovat buď jednou nebo dvakrát – kratší varianta závodu měří i s 13 kilometrovým nájezdem 40 km, delší na dva okruhy pak 65 km. Trať v okolí Soběslavi je z jedné čtvrtiny tvořena asfaltovými cestami, zbytek vede v lese nebo po loukách a nemohou chybět ani různá zpestření v podobě brodů, zajímavých sjezdů i výjezdů.

 

V ceně startovného je mimo obvyklé záležitosti jako je startovní číslo nebo časomíra také duše Kenda, gel Enervit, energetický drink Big Shock a nebo vzorek masážního gelu RSP Pro Agil. O závodníky bude na trati závodu postaráno technickými servisem, občerstvovacími stanicemi (na krátké trati 1x, na dlouhé 2x a další v cíli závodu) včetně iontových nápojů Enervit, samozřejmostí jsou rovněž sprchy a mytí kol a po dojezdu pak bude připraveno teplé jídlo a k pití pivo Kozel nebo nealko. Lákavá je také účastnická tombola startovních čísel – jednou z cen je například horské kolo Galaxy nebo poukaz na bezplatný servis odpružení Fox v hodnotě cca 2000 Kč od společnosti CYKLOŠVEC s.r.o., výhradního dovozce vidlic a tlumičů Fox Racing Shox do ČR.

 

V průběhu dne bude připraven bohatý doprovodný program ve spolupráci s VZP, jehož součástí budou nejen prezentace partnerů závodu, ale také fotbalový turnaj pro rodinná družstva, skákací hrad pro děti nebo vystoupení mažoretek. Příznivce dobré muziky jistě potěší koncerty v rámci Bike Festu, které oživí Soběslav až do pozdních večerních hodin. Vystoupí postupně kapely Hodně Podně, Kocovina, Seven, Doga a Garant. Vstupné na tento festival činí pro závodníky 120 Kč, jinak v předprodeji 190,- Kč a na místě 240,- Kč. Program naleznete na stránkách www.galaxy-serie.cz. Centrem závodu se stane soběslavská plovárna za restaurací Paluba u zimního stadionu. Pokud to máte do Soběslavi daleko, můžete využít možnosti ubytování v chatkách přímo v areálu plovárny nebo vlastních stanech.

Dlouhá trať závodu startuje v sobotu 18. září v 10.30, účastníci kratší varianty Galaxy Kenda Soběslavského maratonu odstartují o půlhodinu později.


Bližší informace, mapa trati a přihláška je na www.galaxy-serie.cz

 

Poslední závod letošní Galaxy série se jede 25.9. jako Galaxy Catlike Zručský maraton v Kácově, kde se po závodě koná i slavnostní vyhlášení celkového pořadí Galaxy série 2010.

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na Galaxy Kenda Soběslavský maraton"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |