Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaraton a tréninkový kemp v jednom? Jedině na Kanárech!

2.11.2010 12:33

Datum startu maratonu Cycling Challenge na ostrově Gran Canaria bylo stanoveno na 25. března 2011. Známá organizátorka závodu Petra Wonisch zve cyklisty z celého světa na jednu z nejkrásnějších maratonských tratí Evropy.

Bookmark and Share

Trať na 85 km začíná v Parque del Sur v Maspalomas, pokračuje skrz Fatagu do St. Bartolomé, fascinující krajinou plnou dechberoucích sjezdů a pruských výjezdů“, říká Petra, „a odtud do St. Lucia a silničkou podél pobřeží směrem k Vecindariu a nakonec zpět do centra v Maspalomas. Letos se na této trati jelo mistrovství Kanárských ostrovů jako test pro mezinárodní elitní a ambiciózní amatérské cyklisty."

Cycling Challenge na Gran Canarii vyvrcholí týdenním tréninkovým kempem pro profíky i amatéry jako první testování jejich sil na nadcházející sezónu. Podobně jako v minulosti, organizátoři očekávají účast předních světových profesionálů. Pohostinnost, profesionalita a nasazení organizátorů jsou již pověstné. „Návštěvníci si v momentě příjezdu uvědomí, že jsou v dobrých rukou“, říká Petra Wonisch, majitelka Canary-Bike.com. „Pak se sem rádi vracejí a berou s sebou rodiny a přátele“, dodává.

Filozofií organizátorů pro ročník 2011 je „od všeho to nejlepší“. Chtějí nabídnout nejkrásnější tratě, nejlepší jídlo a nejskvělejší party. Všichni hosté v centru závodu a z bikehotelu San Augustin budou mít přednost ve startovní listině a získají tak značný náskok. Přihlášky pro hotelové hosty byly spuštěny 1. listopadu.

Tradiční maratonská série „Challenge-Canarias“ oslaví na Gran Canarii svůj vrchol. Jako speciální atrakce se vypisují zajímavé prize money. Další závody budou od ledna do března probíhat na Lanzarote, Fuerteventuře, La Palmě a také na La Gomera a Tenerife, detailní informace budou brzy zveřejněny.

Mezi očekávaných 1000 účastníků budou rozdány ceny v celkové hodnotě 10 000 €, tak neváhejte a přijeďte na „bike fiestu“ do Parque del Sur v Maspalomas.

-pr-

foto: nyx.at

Diskusní fórum pro: "Cyklomaraton a tréninkový kemp v jednom? Jedině na Kanárech!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz