Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Co připravuje Malevil na letošek?

13.1.2011 15:36

Po loňském ročníku plného změn chtějí organizátoři v čele s Radkem Patrákem navázat na vše, co se osvědčilo. Marathon je určen pro širokou sportující veřejnost, handicapované, licencované závodníky kategorie Elite/U23 a amatéry. Součástí sportovního programu jsou také závody určené pro dětské kategorie i doprovodný program.

Bookmark and Share

Připravují se tedy pro vás opět trasy A - 105 km, B - 65 km, C - 40 km. Trasy doznají lehké úpravy, ne ale již takové jako v uplynulém roce. Určitě ale oceníte nový úsek nad lázněmi Oybin (trasa A, B). Připravuje se i změna na trase A -105 km, tato je ale zatím v jednání. Uvedené údaje, co se týká kilometráže a převýšení, berte proto zatím orientačně. Stálice tras jako je vrchařská prémie na Hvozdu (Hochwald), průjezd lázněmi Oybin, úseky pod vrcholem Luž či singl trail u nádrže Kristýna zůstávají.

 

Tak jako v roce 2010, bude i letos vypsána trasa C na 40 km, určená primárně kadetům, juniorům, handicapovaným a všem, kteří si netroufají na zdolání stoupání z Oybinu na vrchol Hvozdu. TEAMová soutěž je vyhlášena na trase B - 65 km, účastnit se mohou tří a vícečlenná družstva. Soutěž O pohár ČT 4 Sport trasa B - 65 km a tím i celý Malevil Cup se koná pod patronací sportovního kanálu České televize.


Malevilský bike víkend je i pro děti. Opět se nezapomnělo na naše nejmenší. Děti a mládež si mohou zazávodit v sobotu dopoledne přímo na ranči. Mezi fanoušky budou patřit i zvířátka malevilské zoo, kudy vede trasa Malevil Child race 2011.

  • Čokojízda Malevil

Společný výlet rodičů a dětí na trase Jablonné v Podještědí - Ranč Malevil. Této jízdy je možno se zúčastnit s dětským vozíkem, cyklosedačkou atd. Každé dítě dostane čokoládu a dospělák jeden nápoj (pivo, limo). Na programu této jízdy je návštěva ranče, místní ZOO a fandění všem závodníkům.

  • Malevil bike sprint bude i letos

Na páteční podvečer připravujeme opět Malevil sprint. Z kvalifikační jízdy postupují 4 nejlepší muži a ženy do finálové jízdy. Ceny pro první tři muže a ženy budou mimo jiné i letos startovné na malevilském maratonu (již zaplacené startovné vám vrátíme).


Malevil Cup je opět součástí prestižních seriálů – Českého poháru v MTB maratonu vypsaného Českým svazem cyklistiky, rozšířené prestižní MarathonMan-Europe a iVelo bike maraton série.


Nejenom sportem je ale živ člověk. Myslíme i na kulturu a tak jako roky zpátky připravíme i v roce 2011 doprovodný program od pátečního podvečera do nedělního časného rána.
Přijměte tedy i letos naše pozvání a přijeďte ozkoušet atmosféru závodu, který bude v roce 2012 hostit mistrovství Evropy v maratonu horských kol.

  • Takže trénujte a nejpozději v červnu se na Vás těšíme.

 

Radek Patrák
Pakli sport klub Jablonné v Podještědí

Diskusní fórum pro: "Co připravuje Malevil na letošek?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz