Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Vítězka Cape Epic bude na startu Malevilu

7.5.2013 13:31

Vítězka legendárního afrického závodu CAPE- EPIC Catherine WILLIAMSON (GBR) bude na startu letošního Malevil Cupu 15. 6. 2013. Catherine Williamson závodí za profesionální jihoafrický klub Bizhub FCF. Se svojí parťačkou Yolandou SPEEDY (JAR) vyhrály letošní prestižní 10. ročník závodu Cape Epic (mužskou kategorii vyhrál náš Jaroslav Kulhavý).

Bookmark and Share

Na marathonském mistrovství republiky se ale představí v dresu ELEVEN-RUBENA TEST / MALEVIL TEAMu, kde bude hostovat. A jak se vše takto seběhlo? Každý rok obesíláme s pozvánkou závodníky z let minulých. Catherine reagovala v tom smyslu, že se právě vrací z EPICU, který „náhodou“ vyhrála. Na Malevilu byla a ráda přijede zas. Jestli prý chceme, přiveze nějaké fotky a klidně se podělí i o zážitky z EPICU (podrobnosti připravujeme). Na nic jsme pak už nečekali a náš zájem potvrdili. Takový závod nevyhrává kde kdo a každý rok.


Startovní listina letošního Malevil cupu je vůbec plná zahraničních účastníků mmj. ze Španělska, Estonska, Ruska nebo Austrálie. Nečekejte s podáním přihlášky ani vy! Termín letošního Mistrovství republiky v MTB marathonu Malevil cup se blíží. Připomínáme, že závod je vypsán na trasách 100, 65 a 40 i pro všechny věkové kategorie amatérů a „hobbýků“.

 

Doprovodný program bude také velmi bohatý. Více na stránkách závodu www.paklisport.cz

 

Radek Patrák

Diskusní fórum pro: "Vítězka Cape Epic bude na startu Malevilu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |