Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jako když dítěti vezmou hračku...

2.3.2011 10:32

Podle posledních zpráv se čeští a moravští bikeři stále nemohou pokojně sdružovat za účelem hájení svých zájmů. Stojí za tím bývalý předseda Tomáš Kvasnička, který stále nedokáže pochopit, že Česká Mountainbiková Asociace o. s. není jeho věc, ale právnická osoba, která žije vlastním životem i bez něho.

Bookmark and Share

I poté, co ukončil své působení v ČeMBA, se rozhodl ČeMBA, respektive veškeré bikerské veřejnosti, škodit. Tomáš Kvasnička podal proti ČeMBA žalobu o určení souladu rozhodnutí orgánu sdružení se zákonem a stanovami. Je tak zarputilý v poškozování ČeMBA, že investuje i nemalé finanční prostředky do angažování advokátů. Vyjmenovávat vše, co Tomáš Kvasnička v žalobě proti Čembě napadá, je zbytečné - napadá vše, co se na mimořádné členské schůzi v lednu 2011 odsouhlasilo. Dokonce napadá i založení bankovního účtu. Proti této žalobě již současné vedení připravuje patřičné právní kroky na obranu sdružení.

 

Je zarážející, kde se bere v Tomáši Kvasničkovi tolik zloby a nenávisti. Snad si bikerská veřejnost udělá o jeho počínání vlastní názor a že se před ní už definitivně znemožnil.

 

Zdeněk Tomica

Výkonný výbor ČeMBA o.s.

Diskusní fórum pro: "Jako když dítěti vezmou hračku..."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |