Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Festival Cyklocestování se stěhuje do Hradce

9.3.2012 08:58

Po první etapě ve Frýdku-Místku se tradiční specializovaná přehlídka cestopisných besed a promítání o cyklocestování a cykloturistice přesouvá do Hradce Králové. Tato nevšední akce je určena nejen pro všechny cyklocestovatele, kteří vyrážejí na své cesty po světě s kolem, ale i pro všechny příznivce nenáročné cykloturistiky, cestování a pohybu v přírodě.

Bookmark and Share

Hradecké Cyklocestování se bude letos konat nově v kině Centrál v termínu 17.-18.3. 2012. V programu je několik nových tváří, a tak se můžeme těšit na nová dobrodružství, sportovní výkony a plno krásných fotografií. Samozřejmostí je fajn nálada, bohatá tombola a další doprovodné programy.

 

Hlavním partnerem festivalu se i pro rok 2012 stala německá firma Ortlieb, známá svými nekompromisními voděodolnými cyklistickými brašnami. Zástupcem pro ČR je firma Azub bike. Na podnět magistrátu města Hradec Králové dochází letos prvně ke strategickému partnerskému propojení festivalu Cyklocestování s tradičním hradeckým veletrhem Infotour&Cykloturistika.

 

Prostřednictvím cyklosvětoběžníka Josefa Kozáka se podíváme z Islandu na Mont Blanc, „manažer na kole“ Marek Šalanda nám povypráví o Makedonii, cyklocestovatelé Renča a Martin Stillerovi o půlročním cykloputování americkou přírodou nebo třeba šéfredaktorka časopisu Cykloturistika Slávka Chrpová nás zavede do exotické Polynésie a na závěr si připraví nevídané překvapení, které si rozhodně pánové nebudou chtít nechat ujít. Pro našince bude jistě zajímavé povídání Bořka Chluda o cykloobjezdu naší rodné vlasti. Již nyní se můžete těšit na výbornou atmosféru ověřené tradiční akce. Neváhejte a přijeďte.

 

Podrobnější informace naleznete na www.cyklocestovani.cz nebo na facebooku Cyklocestování.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Festival Cyklocestování se stěhuje do Hradce"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |