Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V sedle bajku přes sedla Albánie

3.5.2012 23:26

Bajková kratochvíle v nejkrásnějších a zatím civilizací příliš nedotčených horách, kde orli jsou pány a my jen hosté. Dle slavného cyklotrempa Honzy Vlasáka je Albánie poslední zemí v Evropě, kde se dá ještě něco objevovat a prožít nějaká dobrodružství.

Bookmark and Share

Pojeďte s CK Kudrna po stopách Vlasákových minulých vandrů a přesvědčte se na vlastní kůži, že Albánie, ačkoliv geograficky v Evropě, připomíná spíše vzdálený východ. Hospůdky v Albánii jsou levné a saláty se sýrem a masem úžasné. Potraviny není problém na místě dokoupit. Budete se pohybovat i ve výškách kolem 1.800 m n.m., a tak věřte, že sjezdy budou opravdu sjezdy a horské cesty opravdu horskými cestami. Kdo chce vidět Albánii ještě bez záplavy turistů, neměl by váhat ani chviličku! Tato země se mění ze dne na den a co fungovalo před měsícem už dávno fungovat nemusí. Zde platí dvojnásob: čím dříve, tím lépe.

Nejbližší možnost máte v termínu 29.5.-10.6., místa jsou ještě volná. Více informací najdete na webu CK Kudrna ZDE >>

 

-pr-

zdroj: www.kudrna.cz

Diskusní fórum pro: "V sedle bajku přes sedla Albánie"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |