Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Hynek vyhrál popáté Karlštejn

2.8.2012 11:36

Biker týmu Česká spořitelna-Specialized Kristián Hynek potvrdil roli největšího favorita a suverénně vyhrál závod seriálu Kolo pro život Praha-Karlštejn Tour České spořitelny.

Bookmark and Share

Při neúčasti jeho stájového kolegy Pavla Boudného, který ve stejný den vybojoval titul mistra republiky v cross country, opanovali zbylá místa na stupních vítězů další neméně zkušení borci. Druhý byl Václav Ježek (Alpine Pro-Author), třetí Tomáš Vokrouhlík (BMC-Savo).


Hynek triumfoval na padesátikilometrové trase se startem a cílem na dostihovém závodišti v Praze Chuchli již popáté v kariéře při šesté účasti. „Je to pro mě v podstatě domácí závod, v jedné části trati se nacházím vzdušnou čarou asi 500 metrů od mého bydliště. Trasu mám dokonale najetou, hodně v těchto místech trénuju. A z toho těžím,“ řekl Hynek, který soupeřům odjel zhruba v polovině závodu a v cíli měl k dobru přes tři minuty. „Jiný cíl než vítězství jsem mít nemohl,“ dodal.


Mezi ženami se z prvenství na padesátce radovala Hynkova týmová kolegyně Denisa Stodůlková. „Byl to asi můj nejlepší výkon v sezóně. Před dvěma týdny jsem vyhrála Bikemaraton Drásal, ale tohle jsem si užívala víc, protože je to rychlejší závod,“ řekla vítězka.

 

ČS MTB Team

foto: Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Hynek vyhrál popáté Karlštejn"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz