Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Hledáte kvalitní dětské odrážedlo? Zkuste ho vyhrát!

16.4.2013 12:14

Těšíte se na jarní výlety na kole? Máte malé děti a přemýšlíte jaké odrážedlo zvolit? Pro nejmenší ratolesti, které ještě neumí jezdit na kole je právě odrážedlo ideální varianta.

Bookmark and Share

  • Soutěžte o značkové odrážedlo GHOST

Na odrážedle se budoucí „bikeři" naučí držet rovnováhu a následný přechod na první kolo jim nečiní potíže. Odrážedla GHOST jsou čerstvou novinkou, ale rozhodně mají co nabídnout. Konkrétně odrážedlo GHOST Powerkiddy 12 je vybaveno kvalitním hliníkovým rámem. Provedení Ghost odrážedel je dostupné ve dvou veselých barevných kombinacích, pro holčičky fialovo-růžová, pro kluky zelená. Na našem spřáteleném portálu www.vyletnik.cz můžete toto odrážedlo nyní vyhrát v jarní soutěži.

Pokud byste se chtěli přeci jenom sami porozhlédnout po nabídce jízdních kol, zkuste navštívit webové stránky MOJEKOLO. Jedná se o jednoho z největších prodejců jízdních kol v ČR a najdete zde kompletní sortiment od nejnovějších modelů známých světových značek, zmiňovaný Ghost či Lapierre, ale i unikátní a stylové kola Electra. Rekreační cyklisté i ostatní bikeři najdou to pravé pro sebe i svá kola. Garance spolehlivého cyklistického eshopu je samozřejmostí, rychlé dodání prioritou. Máte-li raději kamenné prodejny, můžete navštívit některou z pěti prodejen MOJEKOLO.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Hledáte kvalitní dětské odrážedlo? Zkuste ho vyhrát!"

Názor Autor Datum a čas
RE: Hledáte kvalitní... Anicka 3. 9. 2015, 14:57
RE: Hledáte kvalitní... Arnostek 3. 9. 2015, 14:45
RE: Hledáte kvalitní... Admin 3. 9. 2015, 14:44
RE: Hledáte kvalitní... Arnostek 3. 9. 2015, 14:35
Azub Admin 3. 9. 2015, 08:01
RE: Hledáte kvalitní... Anicka 2. 9. 2015, 22:17
RE: Hledáte kvalitní... Arnostek 2. 9. 2015, 22:05

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |