Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jarda Kulhavý přijede na Valachy

8.7.2013 13:53

Seriál závodů VALACHY TOUR, který odstartoval v závěru dubna ve Velkých Karlovicích VALACHY DUATLONem, bude mít pokračování. Druhou akcí seriálu bude závod horských kol BIKE VALACHY, který v sobotu 13. července poctí svou účastí také olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Bookmark and Share

Velkým lákadlem závodu bude vedle krásné tratě s četnými výhledy do malebné valašské krajiny také účast a autogramiáda olympijského vítěze z Londýna 2012 Jaroslava Kulhavého. Ten se v letošním roce v ČR oficiálně představí jen na dvou akcích – na květnovém Světovém poháru v Novém Městě na Moravě a následně právě při BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích. „Všem fanouškům horských kol to nabízí jedinečnou možnost změřit na Valašsku síly s hvězdou současné české cyklistiky,“ říká Martina Žáčková, tisková mluvčí Resortu Valachy.


Pro účastníky bude připraven také doprovodný program. “Společnost Specialized přiveze čtyřicet nejnovějších top modelů svých kol. Prvních čtyřicet zájemců si tak bude moci vyzkoušet zbrusu nové „spešly“ na trati závodu. K vyzkoušení bude připraven mobilní pump track z Bike parku Kyčerka, na němž dopoledne proběhne vložený rychlostní závod. Fotodokumentaci zajistí Nikon, Sony představí své akční kamery, k vyzkoušení budou outdoorové hodinky TomTom, profesionální sportovní výživu zabezpečí Nutrend a nové kousky do vašeho sportovního šatníku si budete moci vybrat u havajské značky Zoot,“ dodala mluvčí.


BIKE VALACHY je druhým dílem nového seriálu VALACHY TOUR, který pořádá karlovický Resort Valachy. Sportovcům nabízí příležitost srovnat síly s profesionály a získat atraktivní ceny v celkové hodnotě 750 tisíc korun. BIKE VALACHY je klasický MTB maraton na kratších, ale přesto velmi náročnách tratích. Delší varianta čítá 43 km s téměř 1 700 metry převýšení, kratší má 27 km a 900 nastoupaných metrů.

 

Seznam závodů:
28. 4. – VALACHY DUATLON (běh, kolo)
13. 7. – BIKE VALACHY (kolo)
9. 8. – VALACHY MAN (plavání, kolo, běh)
26. 10. – BĚHEJ VALACHY (běh)

Více na www.valachytour.cz.

 

Resort Valachy se nachází v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, v podhůří Javorníků a Beskyd, v CHKO Beskydy. Tvoří ho hotely Lanterna, Horal a Galik se dvěma relaxačními centry, Ski areálem Razula, golfovým hřištěm a další nabídkou volnočasových aktivit. V nedotčené přírodě v okolí Velkých Karlovic se nachází rozsáhlá síť turistických, cyklistických a v zimě také běžeckých tras. 

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Jarda Kulhavý přijede na Valachy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |