Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nejlepší cyklo oblečení se vyrábí v Čechách

26.8.2013 04:32

Každý kdo jezdí na kole více než jen na nákup řeší dříve či později oblečení na kolo. Takové oblečení musí být nejen zajímavé, ale hlavně by mělo být pohodlné, funkční a především kvalitní. Jak ale poznat to kvalitní od čínské velkovýroby?

Bookmark and Share

Lákavě vypadající design vám nic nezaručí. Navíc přední výrobci v čele s tuzemskou značkou ELEVEN, vám za za pár korun vytvoří individuální design na přání. Nejdůležitějším je kvalita materiálů, pohodlný střih, perfektní ušití a funkčnost.

Jako ukázkový příklad špičkového výrobku si vezměme oblečení již zmiňované značky ELEVEN. Prvotřídní italské sportovní textilie zaručují nejen dobrou prodyšnost, ale hlavně pohodlí a odvedení potu od těla. Cyklo oblečení musí být ale maximálně pohodlné. Nemůže na vás plandat a stejně tak nesmí škrtit. O komfortu rozhodují i takové detaily, jako je druh plochého švu a materiál nití.

 

Na výrobcích ELEVEN je vidět, jak má takové oblečení vypadat. Přímo cyklisté zde navrhují oblečení pro cyklisty a je to znát. Veškerá produkce oblečení na kolo je kusovou ruční výrobou a vše se šije zde v Čechách. Spolu s technologií potisku a individualizací designu je tento přístup a výrobní proces unikátní a nabízí za nevelké peníze tu nejlepší kvalitu na světové úrovni.

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "Nejlepší cyklo oblečení se vyrábí v Čechách"

Názor Autor Datum a čas
RE: Nejlepší cyklo o... Michal Stupka, admin 2. 9. 2013, 08:43
RE: Nejlepší cyklo o... Roman 31. 8. 2013, 14:20

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |