Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Malevil Cup propukne tuto sobotu

20.6.2014 11:27

V sobotu 21.6. se koná 2. závod seriálu Bike24 MarathonMan - Malevil Cup v České republice. Tradiční maraton v Lužických horách očekává znovu přes 1.500 účastníků z půlky Evropy a organizátoři nelitovali námahy a nákladů, aby se postarali o co nejskvělejší víkend pro Vás.

Bookmark and Share

Značka Eleven Sportswear – sponzor seriálu – bude vydávat účastnické dárky všem, kteří si je nevyzvedli v Rivě, a také těm, na něž nezbyla jejich velikost. Prosíme stavte se na stánku Eleven Sportswear pro pár kompresních a pár sportovních ponožek!

  • ME Masters v Bad Goisernu

Dalším highlightem je Bad Goisern 12. července - ME UEC Masters, které se uskuteční v rámci Salzkammergut Trophy - 3. dílu série Bike24 MarathonMan. Startovat mohou licencovaní závodníci a závodnice ročníku 1984 a starší. Ženy startují v Obertraunu na trase 76,0 km (2.446 v.m.) ve třech různých kategoriích. Muží závodí o modré dresy mistrů Evropy v sedmi kategoriích na trase 119,5 km (3.838 v.m.). www.trophy.at/uec 

 

Po Malevil Cupu budou poprvé zveřejněny průběžné výsledky seriálu MarathonMan.

  • Bike24 Webshop

Doporučujeme navštívit internetový obchod sponzora série - Bike24, kde najdete  vše, co si bikerské srdce žádá, a to za rozumné ceny.

 

Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí při Malevil Cupu v Lužických horách!

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "Malevil Cup propukne tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |