Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Forbikes přihlášeno už 45 značek kol

14.2.2014 09:40

Že se motto organizátorů veletrhu For Bikes 2014: “Více než tisíc kol pod jednou střechou” vyplní, začíná dostávat stále jistější kontury. Tisícovka bicyklů bude v Letňanech zcela nepochybně. Vždyť už nyní, více než měsíc před zahájením pátého ročníku cyklistického veletrhu v hlavním městě, je na seznamu už 45 značek kol.

Bookmark and Share

Novinkou pro návštěvníky bude budou například značky, Stevens, Corratec, Superior nebo Author. Absolutně největší plochu si ale v Praze vyhradila firma Cyklosport RIK, která na ploše 200 m2 představí novinky německé značky kol Cube. Jen o málo menší expozici budou zabírat kola značky Trek, Merida, GT, Cannondale nebo Giant. Zkrátka milovníci cyklistiky si přijdou na své. 

 

For Bikes 2014 bude ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí odstartovat cyklistickou sezonu s novinkou, kterou si touží předem osahat či vyzkoušet. Velké množství kol a elektrokol bude totiž možné rovnou otestovat, a to v jakémkoliv počasí. Testovací dráhy budou pod střechou. Jak jinak než vlastní “prubou” se rozhodnout pro nákup nového kola?


Návštěvnickým hitem bude i letos soutěž For Bikes 2014 o hlavní cenu - horské kolo Trek, které věnuje pražská firma Eurobike. Tentokrát to bude celoodružený model Fuel EX 7 v hodnotě 60.000 Kč.

 

Seznam vystavujících značek For Bikes 2014:
Trek, Cube, Ghost, Lapierre, Merida, Giant, RB, Botecchia, Marin, Galaxy, Kona, Cannondale, GT, Pivot, Corratec, Stevens, Niner, Herkules, Colnago, Pinarello, Santa Cruz, Basso, Kellys, Author, AGang, Pells, Leader Fox, Kolos, KTM, Prodoli, Superior, Canyon, Ridley, Brompton, Azub bike, Dahon, Electra, Amulet, BMC, Strida, Spirit bike, Apache ,Hanscraft, Crussis, E-totem, Lectron.

 

For Bikes 2014 - Sport Show 2014 - For Caravan 2014 - 28.-30.3. 2013
- Praha 9 – Letňany - PVA Expo Praha
- Vstupné: 150 Kč, děti do 12 let zdarma 
- www.forbikes.cz | www.sport-show.cz | www.forcaravan.cz

 

-pr-

Foto: Michal Červený a Petr Bureš, MTBS.cz

Diskusní fórum pro: "Na Forbikes přihlášeno už 45 značek kol"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |