Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Osobnosti na For Bikes

29.3.2017 09:31

Už tento pátek 31. března se otevřou brány 8. ročníku veletrhu FOR BIKES, potkat se budete moci například s Martinou Sáblíkovou, Jaroslavem Kulhavým, Ondřejem Cinkem, Petrem Vakočem nebo Jakubem Kohákem.

Bookmark and Share

Konečně přišlo počasí, které je jako stvořené na první projížďky na kole. Přijďte se naladit na právě začínající sezónu na největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES do PVA EXPO Praha v Letňanech.


Třídenní akci plnou kol, doplňků a zábavy pro milovníky aktivního trávení volného času oficiálně odstartuje trojice významných osobností: přední čeští cyklisté – bronzový muž z mistrovství světa maratonu horských kol Kristián Hynek, úřadující mistr republiky v cyklokrosu Michael Boroš a zástupce primátorky hlavního města Prahy Petr Dolínek. Oficiální akt se odehraje v pátek v 11:00 hod.


Osmý ročník veletrhu FOR BIKES se už nyní může pyšnit rekordním počtem vystavujících firem – celkem jich bude 290 -  mnohé z nich si pro návštěvníky připravily opravdové lahůdky.
Dobrou zprávou je, že se na veletrh chystá i mnoho osobností, se kterými se můžete potkat: budou to již zmiňovaní Kristián Hynek, Michael Boroš a dále pak další mistryně republiky MTB Karla Štěpánová, bikeři Jan Škarnitzl, Jan Vastl, Michal Maroši.

 

Nejvějtší hvězdou bude v neděli v expozici Česko jede Jaroslav Kulhavý se svou sbírkou cenných medailí, potkat se také budete moci s Martinou Sáblíkovou, Petrem Vakočem a Jakubem Kohákem, kteří budou v sobotu hosty stánku s koly Specialized. Expozice s bicykly a doplňky Merida zase v pátek odpoledne přivítá překvapení letošní sezony silničářů Ondřeje Cinka.


Osobnosti české cyklistiky budou rovněž na stánku společnosti Schindler, v pátek bude hostem bývalý silničář Jan Hruška, v sobotu pak přední domácí silniční tým Lappiere Topflorex Pro Cycling a v neděli pak Ghost MTB, jehož členové se také zůčastní závodu HERVIS RACE FOR BIKES.
 


Termín: 31.3. – 2.4. 2017
Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
Otevírací doba: pátek a sobota 9.00 – 19.00 hodin, neděle 9.00 – 16.00 hodin

Více informací na www.forbikes.cz

Chcete-li se vyhnout frontám a ještě ušetřit, neváhejte a pořiďte si vstupenku na veletrh v předprodeji u společnosti Ticketstream
 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Osobnosti na For Bikes"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |