Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Největší cyklistický veletrh ve střední Evropě FOR BIKES zahájí cyklistickou sezónu začátkem dubna

2.2.2018 09:53

Již podeváté se otevřou brány PVA EXPO PRAHA pro všechny po zimě nedočkavé cyklisty na veletrhu FOR BIKES. V povelikonočním termínu 6. – 8. dubna si na své přijdou nejenom Ti, co si chtějí pořídit nové kolo, vybavení nebo oblečení, ale také Ti, kteří chtějí něco více – zážitek, emoce.

Bookmark and Share

"Téměř všechny značky prezentující se v České republice mají své zastoupení na již tradičním prestižním veletrhu FOR BIKES," přibližuje nový manažer veletrhu FOR BIKES Lubor Tesař.


Pořadatelský tým letos připravuje nejen klasické výstavní prostory, ale chce FOR BIKES oživit větším množstvím akcí a zážitků.


Na své si tady v pěti plných halách přijdou všichni. Cyklističtí odborníci i nadšenci si budou moci osahat všechny možné lahůdky a novinky, které cyklistiku každoročně obohacují. Novinkou bude  pódium, kde si návštěvníci budou moci poslechnout zajímavosti, rady, tipy či jen příběhy osobností současných nebo legend nejen z cyklistické branže. 


Samozřejmostí budou stovky testovacích kol připravené na vyzkoušení na testovacích drahách, ať už v Hale 4 - FOR E-BIKES, která bude věnována čistě elektrokolům, nebo horská kola v MTB testcentru.


Největší expozici bude mít stejně jako vloni značka Author, která dodala i kolo do návštěvnické soutěže a je zároveň hlavním partnerem pátečního Author silničního kritéria v kategorii Elite. To bude mít jako předkrm další dvě netradiční exhibice.
 

"Cílem našeho snažení je, aby si na své přišli opravdu všichni, proto chystáme bohatý doprovodný program, jaký u nás ještě nebyl," říká Lubor Tesař. Novinkami budou dvě cyklistické exhibice - manažerská na skládacích kolech a historická na vysokých kolech; dětské dopravní hřiště včetně programu BESIP Team. Tradičně pak veletrh budou doprovázet závody MTB HERVIS RACE FOR BIKES pro širokou veřejnost, mezinárodní závody v Trialu, soutěže na U rampách Mercedes-Benz freestyle BMX funbox jam, škola odrazu na koloběžkách, dětské dráhy a také zajímavá stezka pro rodiče s dětmi, které zde budou plnit různé úkoly a na závěr dostane každé dítě nějaký dárek.

V sálech PVA EXPO PRAHA budou probíhat poutavé přednášky o zahraničních dobrodružstvích a nový bude i workshop s odborníky nejen na cyklodopravu o možnostech komplexního řešení problémů dopravy ve velkých i malých městech.


Ambasadorem veletrhu FOR BIKES 2018 je několikanásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek.
 

Chcete-li se vyhnout frontám, neváhejte a pořiďte si vstupenku na veletrh v předprodeji u společnosti Ticketstream.

Termín: 6.-8. 4. 2018
Vstupné: v předprodeji 165 Kč, na místě 200 Kč
Otevírací doba: pátek a sobota 10.00 – 18.00 hodin, neděle 10.00 – 16.00 hodin
Více informací na www.forbikes.cz
 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Největší cyklistický veletrh ve střední Evropě FOR BIKES zahájí cyklistickou sezónu začátkem dubna"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |