Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Sedmý ročník veletrhu FOR BIKES zaplní letňanské výstaviště

12.1.2016 16:25

Začátkem dubna se již posedmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve Střední Evropě. V pěti halách se budou po dobu tří dnů prezentovat všechny významné firmy cyklistického byznysu. Návštěvníci tak budou doslova zavaleni novinkami pro nadcházející sezónu a budou si moci vybraná kola a elektrokola vyzkoušet na testovacích drahách. Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program – cyklistické závody, autogramiády, exhibice a soutěže o jízdní kola. To vše od 1. do 3. dubna 2016 v PVA EXPO PRAHA.

Bookmark and Share

To nejlepší ze světa kol bude opět k vidění v pražských Letňanech, první dubnový víkend si na své přijdou všichni – cyklističtí odborníci, nadšenci i víkendoví jezdci. V pěti halách bude k vidění prezentace více na 300 vystavovatelů nejen z České republiky. Na největších plochách se představí kola značky Author, jejich nabídku bude možné obdivovat na 200 metrech čtverečních. Tradičně velkou expozici plánuje i značka Trek a také Cannondale.
„Letos máme přihlášky od drtivé většiny značek kol, které se v Česku prodávají. Navíc nás těší, že jsou mezi nimi i ti největší hráči.  Nově jsou zatím přihlášeny i značky kol Bulls, Time, Eddy Merckx, Turner, Chromag, Taroka,“ říká ředitel obchodního týmu FOR BIKES Pavel Hájek.
 

I letos bude připravena speciální hala FOR E-BIKES věnovaná elektrokolům, jejichž obliba neustále stoupá. Tu si budete moci nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet na testovací dráze. Zkrátka nepřijdou ani milovníci horských kol. Pro ně bude připravena speciální dřevěná dráha několika obtížností o délce 200 metrů, na které budou jezdci moci otestovat svůj jezdecký um.
 

Veletrh bude letos dějištěm i dvou závodů. V pátek se uskuteční premiérově silniční kritérium slibující atraktivní podívanou. Kritérium, jehož hlavním partnerem je značka Author, se pojede v areálu výstaviště, celkové prize money činí 13.500 Kč. V neděli pak přímo z výstaviště odstartuje druhý ročník závodu HERVIS RACE FOR BIKES, který je určen pro širokou veřejnost.

Nabité letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA představí tisíce kol pod jednou střechou včetně veškerého potřebného vybavení. Připravena je tradičně prezentace regionů naší republiky nebo nabídka cestovních kanceláří na aktivní dovolenou. Novinkou bude prezentace rakouského informačního centra, které představí některé své regiony. „Bude to velký posun v nabídce pro cykloturisty, máme z toho velkou radost,“ prozrazuje Pavel Hájek.
Zhlédnout budete moci i věrnou kopii doprovodného vozu Škoda Superb z Tour de France, kterou na veletrhu představí AUTO JAROV. Veletrh FOR BIKES je i prodejní, návštěvníci se mohou tedy těšit i na speciální nabídky vystavovatelů.
 

Novinkou letošního ročníku je spuštění předprodeje. Chcete-li se vyhnout frontám a ještě ušetřit, neváhejte a pořiďte si vstupenku na veletrh v předprodeji u společnosti Ticketstream.

 


Termín: 1. – 3. dubna 2016
Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
Otevírací doba: 10.00 – 18.00 hodin
Více informací na www.forbikes.cz

 

Jan Němec

Foto: MTBS.cz

Diskusní fórum pro: "Sedmý ročník veletrhu FOR BIKES zaplní letňanské výstaviště"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |