Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

FOR BIKES 2016 byl úspěchem na všech frontách

8.4.2016 08:21

Během prvních tři dubnových dnů navštívilo veletrh FOR BIKES 2016 více než 30.000 návštěvníků.

Bookmark and Share

Lepší počasí si organizátoři 7. ročníku veletrhu FOR BIKES přát ani nemohli. Teplé jarní probouzení hrálo na struny cyklistických fanoušků, kteří od pátku do neděle proudili na výstaviště  PVA EXPO Praha, aby nasáli atmosféru startu nové cyklistické sezony. V pěti halách mohli obdivovat expozice od 270 vystavovatelů, kteří mnohdy představovali evropské či světové premiéry.

Letošní veletrh FOR BIKES tak znovu dokázal, že je největší akcí svého druhu ve Střední Evropě, pět nabitých hal koly a cyklistickými doplňky zhlédlo 30.448 návštěvníků. Na veletrh se akreditovalo na 140 novinářů.

“FOR BIKES 2016 zcela nepopiratelně v prvním dubnovém víkendu nastartoval tu pravou cyklistickou sezonu. Přispělo k to mu i krásné skoro letní počasí. Celá akce má stále stoupající kvalitu. Všichni vystavovatelé se snaží na naší akci opravdu předvést  v tom nejlepším světle. Návštěvníci mohli vidět opravdu celé spektrum firem zabývající se cyklobyznysem v pěti výstavních halách,” říká ředitel obchodního týmu FOR BIKES Pavel Hájek.
 
“Celý veletrh byl opepřen ještě dvěma závody. Oba se povedly , nikdo se nezranil a určitě si to všichni užili. Jsem rád, že i letos mohu konstatovat, že FOR BIKES  se vydařil, byli spokojení vystavovatelé i návštěvníci. Logicky jsme spokojeni i my organizátoři,” uvedl dále Hájek.

Na veletrhu se také rozdávaly ceny nejlepším produktům a nejlepším expozicím – Top EXPO a Grand Prix. “Bylo letos velmi těžké vybrat nejlepší expozice. Snad i proto jsem oproti minulým letům předal 6 ocenění místo obvyklých tří, do Grand Prix se letos přihlásilo rekordních 35 produktů” prozradil Pavel Hájek.

„Veletrhu For Bikes se účastníme pravidelně již od prvního ročníku. V tuto chvíli je na veletrhu zastoupena drtivá většina cyklistických značek, takže pro zákazníka představuje zcela reprezentativní způsob, jak si udělat ucelenou představu o nových modelech. Počet návštěvníků byl srovnatelý s loňským rokem - hodně silný byl pátek a především sobota. U návštěvníků zaznamenáváme výrazně větší zájem o novinky i vyšší odbornost dotazů, než v předchozích letech. Je vidět, že veletrh roste ve všech ohledech a to je pro vystavovatele i návštěvníky pozitivní zpráva,“ hodnotí letošní veletrh Jakub Truksa, zástupce společnosti Bretton a David Dostál z Progress Cycle dopňuje: „Úroveň veletrhu se nepochybně za poslední 3-4 roky zvedla, návštěvnost je velice dobrá. Pořadatel velice zapracoval na propagaci. Jednoznačně jsme zaznamenali zvýšený zájem o elekotrokola a potěšilo nás vítězství kola Giant Hybrid E+ 1 jako nejlepšího elektrokola For Bikes 2016!“

Osmý ročník veletrhu FOR BIKES je naplánován na termín 31. března – 2. dubna 2017!

 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "FOR BIKES 2016 byl úspěchem na všech frontách"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |