Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Veletrh FOR BIKES 2017 sklidil úspěch

5.4.2017 09:58

Tři dny krásného jarního počasí doprovázely veletrh FOR BIKES v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Brány 8. ročníku se definitivně uzavřely v neděli 2. 4. v 16:00, veletrh navštívilo téměř 30 000 lidí. Oficiálními vozy veletrhu FOR BIKES byly automobily značky FORD.

Bookmark and Share

Teplé jarní probouzení hrálo na struny cyklistických fanoušků, kteří od pátku do neděle proudili na výstaviště PVA EXPO PRAHA a nasávali atmosféru startující cyklistické sezony. V pěti halách obdivovali expozice rekordních 290 vystavovatelů.


Letošní veletrh FOR BIKES tak znovu dokázal, že je největší akcí svého druhu ve střední Evropě, pět hal nabitých koly a cyklistickými doplňky zhlédlo 29 201 návštěvníků. Na veletrh se akreditovalo 136 novinářů a dorazilo na něj mnoho sportovních i kulturních osobností.


„Mám obrovskou radost, že veletrh má nadále stoupající tendenci co do kvality. Jistě mohlo přijít ještě více návštěvníků, ale v tak nádherném počasí není divu. Předpokládám, že kdo nebyl na FOR BIKES, seděl v přírodě na kole,“ pochvaluje si ředitel veletrhu Pavel Hájek.
 

„Krásné počasí, moře lidí, dobré jídlo, co víc si přát,“ shrnul letošní veletrh zástupce značky Author Karel Říha.


„My jsme moc spokojení, je to velmi dobrý veletrh. Je vidět, že všichni vystavovatelé, včetně nás, se snažíme mít velké a nádherné expozice,“ hodnotí Zuzana Štefániková, marketingová manažerka Merida. „Škoda, že bylo tak hezké počasí, jindy bych si nestěžovala, ale teď bych si přála, aby bylo ošklivě a dorazilo ještě více cyklistů.“
 

Značka Specialized byla na FOR BIKES zastoupena v takovém množství vůbec poprvé. „Jsme tady poprvé a měli jsme trochu porodní bolesti, ale nakonec jsme to všechno vychytali,“ uvádí Miloš Voleský z Velocentra Specialized v Hradci Králové, který měl expozici značky pod patronací.  „Byli jsme moc spokojení. Trochu jsme měli obavy z počasí, že tady bude prázdno, ale zájem byl nečekaný. Stánek jsme měli pořád obložený lidmi a byli jsme úspěšní v prodejích a rezervacích kol.“
 

Osvědčila se i nová otevírací doba, která byla posunuta z desáté na devátou. „Pěkně se to rozprostřelo, nebylo to tak nárazové,“ říká Hájek.

 

„U návštěvníků také zaznamenáváme výrazně větší zájem o novinky i vyšší odbornost dotazů než v předchozích letech,“ komentuje Petr Kubášek zastupující značku Trek.
 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Veletrh FOR BIKES 2017 sklidil úspěch "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |