Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Šela - poslední novinky před startem

30.4.2014 14:07

Včera bylo ukončeno online přihlašování, Mistr Polska v MTB Piotr Brzózka bude na startu dlouhé trasy, Šela začíná již v pátek MTB sprintem a dětské závody slaví rekordní počet přihlášek.

Bookmark and Share

  • Online přihlašování je ukončeno, lze ještě zaplatit nezvýšené startovné?

Ano, pokud jste přihlášeni, můžete dnes 30.4. uhradit hotovostním vkladem na pobočce Fio banky, nezapomeňte uvést variabilní symbol! Platba dnes ještě za základní startovné 600 Kč na dlouhou a 550 Kč na krátkou trasu. Poslední možnost se přihlásit nebo uhradit startovné máte osobně na akci v kanceláři závodu v pátek 02.05.2014 v době od 16 do 21 hodin a v sobotu od 7 do 11 hodin. Přihlášky a platby na trasu MTB 92 km jsou možné pouze v pátek, ve výjimečných případech to lze i v sobotu do 8 hodin. 

  • Author Šela MTB Sprint

Po tříleté přestávce se do programu vrací závod v MTB SPRINTU, nově i pro děti a mládež. Nový okruh měří přibližně 500 metrů, start a cíl na lipenském náměstí T.G. Masaryka, nový průjezd historickými uličkami Nerudova a nábřeží Járy Cimrmana. Nové umělé překážky zpestří a zpomalí průjezdy, pro dětské kategorie upraven průjezd přes skok. Startuje se v pátek 2.5.

  • Piotr Brzózka, Mistr Polska XC a XCM na startu

Neskutečný nálet přihlášek z Polska od profesionálního UCI TRADE TEAMU - JBG2 TEAM, v čele s Piotrem Brózkou, účastníkem olympijských her v Londýně, aktuálním Mistrem Polska v XC i maratonu + další jeho kumpáni jsou Mistři Polska XCO, XCM, Eliminator ve všech možných kategoriích. Tváří JBG2 TEAMU byl Marek Galinski, nejúspěšnější polský MTB biker všech dob, který letos tragicky zemřel při autonehodě.

  • Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON láme rekordy, 30.4. ráno registrují pořadatelé 504 přihlášek...

Dětské závody na AUTHOR ŠELA MARATHONU, to je balzám na duši a odměna po vyčerpávající pořadatelské práci se zajištěním sobotního dospělého maratonu. Rekordní účast 512 dětí z ročníku 2013 je závazkem připravit o něco lepší a dospělejší akci.

Koncept Dětského AŠM zůstává stejný, závody v celkem 22 kategoriích jsou určeny nejen zkušeným bikerům, kteří jezdí od malička, ale i dětem, které pojedou svůj první závod v životě. Pro nový ročník 2014 jsme připravili atraktivní umělé překážky, které zatraktivní trasu v blízkosti startu a cíle, ale umožní i bezpečný objezd pro ty, kteří si na překážky netroufnou.

 

Aleš Procházka

Diskusní fórum pro: "Šela - poslední novinky před startem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |