Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novinky v naší cykloknihovně

12.6.2015 10:02

2 nejnovější tituly, které vyšly u vydavatelství Cykloknihy jsme zařadili do naší knihovny. Cestopis Milana Martince ze 4 cest po Evropě "Kolosální cesta ke Koloseu" a průvodce po nových rozhlednách "Rozhlednovým rájem" od Jiřího Štekla.

Bookmark and Share

Kolosální cesta ke Koloseu

 

Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou.  Milan Martinec (rozhovor) sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km, což by vydalo na více než osminásobné obkroužení zeměkoule. Před třemi roky mu vyšla kniha „Kolmo na Moskvu“. Ve své druhé knize přibližuje, jak ho jednostopý oř vezl při dalších čtyřech cestách Evropou do Moldavska, na Britské ostrovy, na Kurskou kosu a na Maltu. Na těchto výpravách projel Slovensko, Ukrajinu, Moldavsko, Rumunsko, Srbsko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Belgii, Francii, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Nizozemsko, Polsko, Rusko – Kaliningradskou oblast, Litvu, Itálii, Korsiku, Sardinii, Sicílii a Maltu. Velice čtivá a s lehkým humorem napsaná knížka.

 

Více informací v cykloknihovně »

 

Rozhlednovým rájem

 

Novinka obsahuje doposud nikde nepublikované nové rozhledny postavené v posledních dvou letech. Od vydání knihy „333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska“ stejného autora jich přibylo celkem 65. Co mohou čtenáři od nové knihy očekávat? Především novou grafiku s novými piktogramy. Nové mapky, zhotovené profesionálním kartografem. Nově i QR kódy, které nasměrují čtenáře na stránky autora pro doplňující informace. Ani teď nechybí v knize GPS souřadnice, číslo železniční trati, nejbližší zastávka a kilometráž od ní k rozhledně. Hlavně ale obsahuje originální kresby rozhleden od Jiřího Štekla, za něž byl už několikrát oceněn.

 

Více informací v cykloknihovně »

Diskusní fórum pro: "Novinky v naší cykloknihovně"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |