Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Česká premiéra filmu

20.1.2016 07:53

Cyklocestovatelé Renča a Martin Stillerovi vyrazili na půlroční a přesně 7000 km dlouhé cykloputování po americkém kontinentě a to konkrétně Kubou, Mexikem a USA. Hlavním cílem bylo proniknout mezi lidi, poznat kulturu, přírodu a krásy v daných krajinách.

Bookmark and Share

Na svém cykloputování Renča s Martinem nikam nespěchali, kilometry nehltali a dostatečně si tak vše vychutnávali. V sedlech kol navštívili nejen nádherné skalní oblasti Utahu, zdolali legendární Údolí smrti, ale vyšlápli třeba i vzhůru do nebeských Yosemite.


Jaká byla tedy Kuba ještě za Fidela, o tom jak Renča s Martinem nocovali v mexickém hotelu společně s Billem Clintonem nebo jaké nástrahy a dobrodružství na ně čekaly nejen v drsných pouštích amerického jihozápadu, to vše se dozvíte v jejich novém dokumentárním filmu  "Půl roku v sedla kola Amerikou".

 

Česká premiéra filmu proběhne v sobotu 23.1.2016 od 17:00 hodin v konferenčním sále Úřadu práce v Hradci Králové v rámci festivalu Cyklocestování.
 

Diskusní fórum pro: "Česká premiéra filmu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |