Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Zrodil se 3 Nations Bike Festival

20.1.2016 08:40

Velké Karlovice na Vsetínsku chystají na polovinu května velký bikový festival "tří zemí". Není to odtud do Polska ani na Slovensko daleko, tak proč ne.

Bookmark and Share

Město velké akce umí, koná se tu například už tradičně Karlovský gastrofestival, na který se sjede až 35 000 účastníků. Tolik bikerů asi očekávat nelze, ale kapacity i zkušenosti obec nepochybně má.


Gravity disciplíny se odehrají v Bikeparku Kyčerka, bikem ale bude doslova žít celé údolí. Program bude bohatý, jeho součástí je MTB Karlovský maraton, Enduro Série, festival bikových filmů, night ride, MTB a silniční rallye, pivobiker, uphill, pumptrack, skill point,  večerní party s živou kapelou i soutěže pro děti. Na maraton a enduro sérii se lze přihlásit i samostatně, ale v obou podnicích mohou startovat i účastníci festivalu, což je nepochybně velká výzva.

 

Počítá se i s aktivní účastí cyklistických osobností, z nichž se některé potkají s účastníky na  autogramiádách a jiné poskytnou lekce výuky jízdy nebo technických grifů a ty další s vámi vyrazí na guided tour po okolí. Po vzoru Velo Test Festů tu budou k půjčování a testování  kola mnoha značek. Mediálním partnerem za českou a slovenskou stranu je časopis Velo, za polskou magazín Bike Board.


První ročník 3 Nations Bike Festivalu se uskuteční 13. - 15. května 2016, už teď je dobré s tím termínem počítat. Bližší informace se brzo objeví na facebooku i na www.3nbf.cz
 

Diskusní fórum pro: "Zrodil se 3 Nations Bike Festival"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |