Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Doprovodný program veletrhu FOR BIKES 2016 pro celou rodinu

12.2.2016 09:30

V průběhu prvních tří dubnových dnů budou moci návštěvníci veletrhu FOR BIKES mimo novinek ze světa kol zhlédnout i špičkové sportovní, soutěživější nátury se budou moci sami aktivně zapojit. Podívejte se, co vše je přichystáno.

Bookmark and Share

Po loňské premiéře nabídne doprovodný program veletrhu závod horských kol Hervis Race FOR BIKES. Opět bude určen i pro širokou veřejnost, startovní pole bude rozděleno do devíti kategorií. Startovat se bude opět v neděli z areálu PVA EXPO Letňany, cíl však bude v lesoparku Kbely.

Novinkou a velkým diváckým lákadlem bude AUTHOR silniční kriterium určené pro licencované závodníky. To se odehraje v pátek 1. dubna v areálu výstaviště na 1 160 metrů dlouhém okruhu. Cyklisty si diváci užijí dosyta, kroužit  totiž budou přímo okolo výstavních hal celkem 48x.

Už tradičně nabídne Veletrh FOR BIKES  třídenní klání trialistů, za kterým již několik let stojí český reprezentant, vítěz Evropského poháru UCI, držitel Guinessova rekordu ve vyskákání a sjetí Petřínské rozhledny a mnohonásobný mistr ČR v trialu Vlasta Kabeláč Čiháček. Návštěvníci se mohou těšit nejen na exhibice, ale i na opravdová závodní klání a překonávání rekordů.

Celá hala č.6 – Grit Aréna - bude patřit freestylu. Vyroste zde mobilní dualrampa, kde se  představí borci na BMX kolech, týpci na koloběžkách při freestyle scooteringu. Všechny sporty a vybavení si budou moci návštěvníci sami vyzkoušet.

Pro ty, kteří nejsou tak soutěživí a na veletrh si půjdou hlavně vybrat své nové vybavení, bude v hale FOR E BIKES připravené nepřeberné množství testovacích elektrokol. E-biky budou mít svou sedmisetmetrovou dráhu, horská kola v hale 4 pak o něco kratší, ale o to unikátnější dřevěnou stezku několika obtížností.  O možnost vyzkoušet si kolo v přiměřeném „terénu“ budou mít i ti nejmenší, značka Amulet pro ně přichystá speciální dětskou dovednostní dráhu.

Součástí doprovodného programu bude rovněž udílení cen Grand Prix FOR BIKES, tedy ocenění nejlepších produktů a dále cen Top Expo, kde budou ohodnoceny nejzajímavější expozice.

Každoročním vyvrcholením veletrhu FOR BIKES bude nedělní losování hlavní návštěvnické výhry: horského kola Trek Superfly 7 a příslušenství Bontrager v hodnotě 54 990 Kč, který věnovala společnost ATOMBIKE.

1. − 3. 4. 2016 − Praha 9 − PVA EXPO PRAHA Letňany − vstupné:  předprodej v síti Ticketstream 165 Kč, na místě v době akce 200 Kč, děti do 12 let zdarma www.forbikes.cz

Diskusní fórum pro: "Doprovodný program veletrhu FOR BIKES 2016 pro celou rodinu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |