Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Peter Hermann kraloval Malevilu

21.6.2016 08:46

V sobotu 18. 6. 2016 se v Lužických horách uskutečnil již sedmnáctý ročník prestižního cyklistického závodu International MTB marathón Malevil Cup Powered by Author.

Bookmark and Share

Závod byl v letošním roce zařazen do seriálů závodů UCI Mountain Bike Marathon series, Marathon Man Europe, Autor Marathon Tour a Super Klasyfikacja MTB.


Závodu se na čtyřech různě dlouhých tratích zúčastnilo přes 1000 závodníků ze 12 států světa. Hlavní závod na 100 km ovládlamezi ženami Krystyna Konvisarová z Ukrajiny, která na náročné blátivé trati porazila Milenu Cesnakovou na druhém a Janu Skrbkovou na třetím místě.

V mužské kategorii kraloval Peter Hermann z Německa, který dojel v čase 4:01:49 jen pár minut před českým Filipem Adelem. Třetí místo vybojoval Jiří Hudeček. Závodu se zúčastnili nejen profesionální jezdci, ale i amatérští závodníci všech věkových kategoriích.


Víkend v Resortu MALEVIL u Jablonného v Podještědí ovšem nebyl pouze ve znamení maratonských závodů.Sobotní dopoledne patřilo nejmenším cyklistům a jejich rodičům v tradiční Čokojízdě. V neděli se pak konaly dětské závody v rámci ČEZ oranžové jízdy jako součást SpinFit Dětského MTB CUPu a to v několika věkových kategoriích. Atmosféru celého víkendu dokreslil bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Závod podpořil Nadaci Český registr dárců krvetvorných buněk, Daruj život.


Radek Patrák

foto:  Jan Němec, mtbs.cz

Diskusní fórum pro: "Peter Hermann kraloval Malevilu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |