Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bike camp s Filipem Polcem

26.6.2017 07:12

Zdokonalte svoji jezdeckou techniku, naučte se nové triky, zrychlete a zlepšete svou jízdu, potkejte nové přátele a zažijte 5 dní plných zábavy na dvou kolech v Bachledce. A na závěr můžete 15.7. zúročit trénink v závodě "Family DH Bachledka".

Bookmark and Share

Bike Camp BACHLEDKA s Filipem Polcem se letos koná v termínu 11. - 15. 7. 2017 (úterý - sobota) s několika vylepšeními oproti předešlým ročníkům.

 

Ubytování účastníků se přesouvá do pěkného penzionu Kamzík v centru Ždiaru. Camp bude jen 5-ti denní, končící závodem Family DH Bachledka, přičemž startovné je zahrnuto v ceně campu. Z tréninku si letos účastníci odnesou také stylové fotky od šikovného fotografa.

 

Bike Camp v Bachledové se v komunitě bikerů stal už malou tradicí, v létě se uskuteční již 6. ročník pod vedením Filipa Polce. Na 5 dní se ve Ždiaru potkají milovníci downhillu a endura, aby se zdokonalili v ježdění a pobavili se s lidmi, které spojuje nadšení pro stejný sport.

 

 

Jak camp probíhá?

 

Camp začíná v úterý a končí v sobotu. Vyvrcholením je sobotní závod, ve kterém můžete vyhrát skvělé ceny. Účastníci campu jsou ubytovaní v penzionu s plnou penzí a smožností prodloužit si pobyt až do neděle. Večery tráví přednáškami o výživě, tréninku, servisováním svých biků a návštěvou aquaparku. Bezpečnost je na prvním místě, proto je povinná integrální přilba, DH bike a chrániče. Kdo je nevlastní, může si je rezervovat v půjčovně bikeparku.

Komu je camp určen a co od něj můžete čekat?

 

Na camp se mohou přihlásit zájemci od 10 let, důležité je, aby měli nějaké zkušenosti s jízdou v horském terénu. Účastní se děti, středoškoláci, dospělí i rodiče s dětmi. Každý si najde svou partu. Účastníci jsou rozděleni do skupin dle zručnosti v počtu 5-10 jezdců na jednoho instruktora. Ten přizpůsobí trénink schopnostem každého jedince. Trénuje se průjezd vlnami, těžkým terénem, zatáčkami i skoky. Trénink probíhá na tratích v bikeparku a na pumptracku. Jezdci se zlepšují každým dnem, zejména začátečníci učiní během campu velké pokroky. Zkušení jezdci zase vylepší styl, rychlost a techniku.

 

 

Je jedno, kolik má kdo roků nebo zkušeností, každý si najde na campu to své. Bonusem je krásné prostředí, pěkný penzion, stylové tričko, super fotky a noví přátelé.

 

Přihlásit na camp se můžete zde »

 

 - inzerce - 

Diskusní fórum pro: "Bike camp s Filipem Polcem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |