Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolem na Slovensko a pojištění

30.10.2017 07:07

Slovensko je pro cyklistiku velice příhodná země, i když se o ní moc neví a je to škoda. Slovenský terén je pro cyklistiku mnohem různorodější než u nás, nabízí trasy všech náročností. U těch méně náročných si můžete zajet například do okolí Piešťan, Bojnického zámku, nebo Malé Fatry. Pro náročnější až náročné trasy je možné zajet do Slovenských hor.

Bookmark and Share

Cestovní pojištění na Slovensku


Pokud se vydáte na cyklistický výlet na Slovensko, budete v dnešní době potřebovat cestovní pojištění. V případě, že by se vám stala nehoda či úraz bez cestovního pojištění budete hradit ošetření a případný zásah horské služby ze svých peněz, což se určitě nevyplatí. Částky za ošetření mohou jít až do statisíců korun. Samotná cena cestovního pojištění není nikterak závratná a v celkovém rozpočtu vaší dovolené zabere minimální část.

 

Při sjednávání je třeba, abyste si prostudovali důkladně připojištění sportů a rizikových sportů. Samotná cyklistika provozovaná na cyklostezkách bez větší náročnosti většinou spadá do již základního pojištění a takzvaných rekreačních sportů. Pokud například máte v plánu navštívit bikepark, může to být pojišťovnou hodnoceno jako rizikový sport a pokud nebudete mít zakoupené připojištění rizikových sportů a stane se vám úraz, pojišťovna za vás nic hradit nebude. Pojištění na cesty si můžete nezávazně spočítat online a zároveň se můžete seznámit s tím, do jaké kategorie sportů bude spadat váš cyklistický výlet na Slovensko.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Kolem na Slovensko a pojištění"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |