Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dovolená v zahraničí? Myslete i na sebe! Pojistěte si nejen kolo…

1.10.2018 14:30

Vyjet si na kole do zahraničí je oblíbená varianta dovolené nejednoho cyklisty. Na svá kola jsme patřičně hrdí, dopřáváme jim předsezónní i posezónní servis a nezřídka kdy jim platíme celoroční pojištění… Zkrátka, o svá kola se staráme mnohdy více, jak o sebe samé. To platí i o našich automobilech, kterým bez mrknutí oka platíme celoroční povinné ručení a další speciální pojištění. Zcela upřímně, věnujeme i našemu pojištění takovou péči? Kdepak… Většina lidí si sjednává pojištění na dovolenou na poslední chvíli.

Bookmark and Share

Buďte chytří jako ten pověstný Honza


Že jezdit na dovolenou bez pojištění je lehce řečeno nerozum, netřeba nijak dopodrobna vysvětlovat, ani obšírně probírat. A že se lidé poučí a nebudou dělat zas pojištění na poslední chvíli, na to také nelze spoléhat. ALE, i když na poslední chvíli, tak přeci jen na to můžete jít chytře a najisto vsadit na srovnávač ChytryHonza.cz a zajistit si tak kvalitní a zároveň nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí. Během pěti minut jistě lehce najdete i variantu vhodnou právě pro cyklistické nadšence a nejen pro plážové labužníky a to díky jednoduchému srovnání cestovního pojištění do zahraničí.

4 kroky a jede se


Jak si jednoduše sjednat nejlevnější cestovní pojištění online? Na sjednání pojištění vám stačí 4 kroky.V první řadě musíte vyplnit základní údaje o sobě, vaší cestě a jejím účelu. Na základě toho se dostanete ke druhému kroku a to je výběr nabídky. Z dostupných variant vyberete tu, kterou vyhodnotíte jako pro vás nejzajímavější a to jak na základě ceny, tak služeb, které budou za zobrazenou cenu poskytnuty. Nejnižší cena například neobsahuje pojištění zavazadel, také třeba sledovat výši léčebných výloh apod. Ač se to může zdát složité, věřte, že zorientovat se je velmi jednoduché, neb nabídky jsou přehledné a mezi prvními se vám zobrazují ty „nejvýhodnější“ v poměru cena a množství zahrnutých služeb v ceně. V třetím kroku už si vyberete konkrétní nabídku a ve čtvrtém jednoduše objednáte a již můžete s klidným srdcem a čistou hlavou směle vyrazit vstříc všem vašim dobrodružstvím.
 

- ChytryHonza.cz -

Diskusní fórum pro: "Dovolená v zahraničí? Myslete i na sebe! Pojistěte si nejen kolo…"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |