Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jedno nebo dvě děti na tažné tyči

26.2.2018 08:17

Znáte určitě tu stále se opakující větu, že malé děti bolí ze šlapání na kole nožičky. Za ní následuje obvyklé: "Už tam budeme?". Pak se z výletu na kole netěší ani děti, ani rodiče a vzniká otázka, jak to vyřešit, aby byli spokojeni všichni.

Bookmark and Share

Tažná tyč Gemini na Lipně

 

A proto je tu tažná tyč Domado, na které můžete své dítě táhnout, aniž by šlapalo a tak jemu i sobě výlet na kole zpříjemnit, ba dokonce z něj udělat něco, na co se bude těšit.

 

Ale co když máme děti dvě, věkově třeba o rok od sebe nebo dokonce dvojčata? Žádný problém. Tažné tyče Domado existující na českém trhu již 9 let, vyrábějí se v České republice a nabízejí hned 2 varianty tažných tyčí. Tyč Variant, která je určena pro jedno dítě a tyč Gemini, která je určena pro dvě děti, které jedou vedle sebe.

Tažná tyč Variant na Poledníku

 

Tyto tyče si oblíbily stovky zákazníků, především kvůli stabilitě dětského kola, které není nijak nahnuto z kopce, ani do stran. Díky připnutí tyče místo předního kola a jejím nižším těžištěm tyto problémy odpadají, oproti konkurenčním výrobkům.

 

Na stránkách www.domado.cz se můžete podívat na fotografie, videa, dozvíte se jak tyč namontovat a spoustu dalších užitečných informací. Tak teď už jen počkat na hezké počasí a naplánovat výlet na kole i s dětmi :-).

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Jedno nebo dvě děti na tažné tyči"

Názor Autor Datum a čas
RE: Jedno nebo dvě d... Petra 26. 2. 2018, 08:51

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |