Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Objevte Chorvatsko a Makarskou riviéru na kole

15.1.2019 08:48

V posledních letech Chorvatsko jako atraktivní turistická destinace uznala důležitost cyklistiky pro celkový rozvoj turistické nabídky, a proto je cyklistice věnována velká pozornost. Mnoho hostů chce uniknout každodennímu životnímu stylu a trávit aktivní dovolenou. A pro ně je cyklistika ideální kombinací dovolené a sportu – ať už se jedná o profesionálního nebo amatérského cyklistu.

Bookmark and Share

Chorvatsko vyvinulo opravdu skvělou nabídku a vybudovalo řadu cyklistických stezek – od méně náročných stezek na rovinaté krajině až po horské makadamové stezky pro ty, kteří hledají dobrodružství. Nicméně každá cyklostezka má stejné vlastnosti – je obklopena krásnou přírodou a pozoruhodnou krajinou.


Chorvatsko je plné různých scenérií, které jsou ideální pro objevování na kole. Ať už chcete objevovat přírodní krásy hory Biokovo, nebo chcete prozkoumat kulturní a historické objekty ve Splitu a Omišské riviéře, jízda na kole je pro vás ideální. Existuje mnoho možností, od cyklistiky v krásné Istrii a Kvarneru, Gorski Kotari a Lice až po atraktivní dalmatské pobřeží a ostrovy, výhledy v sedle vás ohromí. Navíc můžete vždy vzít kolo na trajekt nebo katamarán a navštívit krásné ostrovy jako Hvar, Mljet, Korčulu nebo Brač.


Nejatraktivnější cyklistické trasy v Dalmácii jsou většinou umístěny na Makarské riviéře:

  •  200 prohlídka Brely - 44 km dlouhá, středně těžká
  • 240 prohlídka Makarské - 15 km dlouhá, obtížná
  • 241 prohlídka města Biokovo - 61 km dlouhá, středně těžká
  • 280 prohlídka Tučepi – Podgora - 28 km dlouhá, středně těžká
  • 320 prohlídka Igrane – Živogošće - 26 km dlouhá, středně těžká
  • 360 prohlídka Drvenik – Gradac - 28 km dlouhá, středně těžká

Makarská riviéra vám nabízí vše, co potřebujete – různé druhy cyklistických stezek, úžasnou přírodu, impozantní horu Biokovo, krásné oblázkové pláže obklopené borovicovými lesy a průzračně modré moře.


Ubytování v Chorvatsku


Chcete-li strávit ideální dovolenou daleko od každodenního stresu, mnoho hostů se rozhodne zůstat v soukromém ubytování bez ohledu na to, zda upřednostňují apartmán, pokoj nebo rekreační dům. V poslední době se pobyt v soukromém ubytování stává mnohem atraktivnějším, jelikož hostitelé nabízejí svým hostům příležitost dozvědět se více o místní kultuře a zvycích. Ať už hledáte moderní byt v Bašce Voda, plánujete si užít rekreační dům s bazénem v Makarské nebo hledáte útulný pokoj v Brele, existuje spousta možností. Přijďte a užijte si aktivní dovolenou na Makarské riviéře, vychutnejte si atraktivní cyklotrasy a objevte nejkrásnější část Jadranu.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Objevte Chorvatsko a Makarskou riviéru na kole"

Názor Autor Datum a čas
RE: Objevte Chorvats... Martina 20. 2. 2020, 18:22
RE: Objevte Chorvats... Marko 14. 3. 2019, 16:19

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu