Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově

30.9.2019 13:56

Kde jinde zakončit cyklistickou sezonu než na jihu Moravy a to přímo v Mikulově na závodě ZP 211 Mikulov.

Bookmark and Share

Mikulov vás svými ideálními podmínkami pro podzimní cyklistiku nadchne. Na výběr jsou dvě různé trasy a dětské závody pro děti do 12 let, které si zazávodí v pestrém terénu kolem Amfiteátru pod Turoldem.


Obě trasy odstartují tradičně na náměstí v Mikulově, kdy se ta delší vydá směrem ke Klentnici, podél DěvínaNovomlýnské nádrži.


Trať povede k Novým Mlýnům a naváže na kratší Nova jízdu zkrácenou po asfaltovém úseku přes Milovice. Poté společně zamíří na Bulhary a Sedlec, odkud se vrací zpět ke Klentnici a přes Turold do Mikulova. Obě trasy finišují v amfiteátru pod Turoldem.


Děti závodí v pěti různých kategoriích – od nejmenších na odrážedlech, až po děti do 12 let. S podporou partnera Chupa Chups jsou tyto závody zdarma a navíc budou všechny děti odměněny sladkostí. Dětí, které se umístí na podiu ocení hračkářství Pompo.


I po závodě mohou účastníci ochutnat kousek Moravy ve stánku Vinařství Žerotín, kde budou připravena výběrová vína. Pro dospělé se po vyhlášení uskuteční bohatá tombola s hlavní cenou kolem značky Head. Nejen to bude lákadlem. Soutěžit se bude také o kávovar Segafredo, cyklonavigaci Mio, nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra.


Na závod se můžete přihlásit online do 29. září nebo na www.novacup.cz.

 

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |