Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jak nejsnadněji poslat kolo za hranice?

12.8.2020 11:50

Uvažujete, že byste chtěli během léta zkusit pořádný singletrack v Itálii? Nebo potřebujete poslat kolo kamarádovi v zahraničí? Poradíme vám, jak nejefektivněji dostat kolo za hranice a na co si dát pozor.

Bookmark and Share

Dovolená na kole
Letošní cyklistická sezóna je v plném proudu a vy už máte parádní formu. Láká vás pro další dobrodružství oblast Dolomit nebo Jižního Tyrolska? Okouzlující krajinu kolem vás si užijete i během spaní v bungalovech nebo ve vlastním stanu. Ušetřené peníze za ubytování můžete investovat třeba do vína nebo poznávání tamní kuchyně. Ideální volbou se může zdát cesta vlakem, tady ale můžete narazit na komplikaci při přepravě vašeho kola v navazujících spojích až do vaší finální zastávky.

Když není možné kolo dovézt
Dalším důvodem, proč potřebujete kolo dopravit do zahraničí, může být jeho prodej. Případně jej chcete přepravit někomu blízkému jako dárek. V současné době, kdy do některých zemí zatím stále ještě nelze vycestovat, je potřeba najít jiné řešení.

Ať už chcete poslat elektrokolo, horské kolo, nebo jakýkoliv jiný typ, nejjednodušší volbou je využití služeb soukromé kurýrní služby. Dnes jich je na trhu hned několik a díky recenzím spokojených zákazníků si můžete být jistí, že nesáhnete vedle. Zkuste například službu Balík do zahraničí. Na jejich infolince vám ochotně se vším poradí a sdělí vám na kolik vás přeprava vyjde.

Musí být kolo k přepravě rozmontované?
Nemusíte odmontovat kola ani řídítka, stačí pouze otočit šlapky do středu kola. Takto připravené kolo obalte bublinkovou fólií. Balík zpevněte po stranách kartony a oblepte pevně omotanou strečovou fólií nebo lepicí páskou.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Jak nejsnadněji poslat kolo za hranice?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |