Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

72 map v unikátní dárkové sadě ČESKO 1:40 000

13.10.2020 10:08

Kartografické vydavatelství SHOCart slaví letos 30 let své existence a k tomuto výročí vydává unikátní sadu 72 map, které pokrývají celé ČESKO v dárkovém balení. Jedna mapa vás v této sadě vyjde na pouhých 28 Kč. Aktualizované mapy jsou v podrobném měřítku 1:40 000.

Bookmark and Share

Obdobně jako před pěti lety, kdy firma slavila čvrt století, vydává letos u příležitosti kulatého výročí SHOCart aktualizovanou sadu map ČESKO 1:40 000. A protože jsou to narozeniny a k narozeninám patří dárky, vychází sada v pevné dárkové krabici. Můžete jí tedy obdarovat přátele, kteří se rádi toulají po Česku pěšky či na kole. Pokud se rádi touláte u našich východních sousedů, zkuste dárkovou Sadu map SLOVENSKO 1:40 000.

 

Sada obsahuje 72 titulů pokrývajích celé území ČR a má totožný klad listů jako běžná řada turistických map 1:40 000. Mapy v tomto měřítku jsou velmi žádané pro svou čitelnost a přehlednost. Obsahují kompletní síť značených turistických i cykloturistických tras. Navíc také doporučené cyklotrasy včetně rozlišení povrchů (znáte z řady cyklomap 1:60 000 a online mapy na www.cykloatlas.cz). V této podobě jsou mapy vydány pouze pro tuto sadu, jednotlivé tituly jsou samostatně neprodejné.

Všechny mapy v edici jsou aktualizovány pro vydání 2020/2021!

Sada je vhodná jako jedinečný dárek (k Vánocům, životnímu výročí apod.) všem turistům i cykloturistům. Sada se může v budoucnu zařadit i mezi sběratelské kartografické unikáty.

Cena za dárkovou sadu map je 1.999 Kč (tj. pouze cca 28 Kč/mapu)

Sada je již nyní v prodeji a objednat si ji můžete v e-shopu firmy SHOCart.

Více se o této jednorázové sadě dozvíte na www.Atlascr.cz

 

Ukázky mapy:

Mapa č. 401: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO, ŠLUKNOVSKO

 

Mapa č. 458: JESENÍKY, PRADĚD, KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "72 map v unikátní dárkové sadě ČESKO 1:40 000"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |