Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Unikátní dárková sada map SLOVENSKO 1:40 000

18.5.2020 11:48

Firma SHOCart slaví letos 30 let své existence a k tomuto výročí vydává za bezkonkurenční cenu sadu 48 map, které pokryjí celé Slovensko v měřítku 1:40 000. Jedna mapa vás vyjde na pouhých 31 Kč.

Bookmark and Share

Před 5 lety vydal SHOCart k 25. výročí založení vydavatelství Dárkovou sadu map ČESKO. Nyní přichází na trh s obdobným produktem na území Slovenska. Jedná se opět o unikátní dílo. V současnosti je to jediná sada aktuálních skládanýych map pokrývající kompletní území Slovenska. Jde o jednorázové vydání v limitované edici, jednotlivé mapy z této sady nevyjdou a jsou samostatně neprodejné.

 

Sada obsahuje kompletní řadu 48 map pokrývajících celé území SR. Mapy v měřítku 1:40.000 jsou velmi žádané pro svou čitelnost a přehlednost. Mapy obsahují kompletní síť značených turistických i cykloturistických tras. Navíc obsahují i doporučené cyklotrasy včetně rozlišení povrchů (znáte z řady cyklomap 1:60.000)


Sada je uložena v pevné dárkové krabičce. Mimo užitné hodnoty map najde sada zcela jistě uplatnění jako exklusivní dárek určený pro všechny turisty a cykloturisty (např. jako vánoční dárek, dárek k životnímu výročí, apod.).

 

Cena za dárkovou sadu map je 1.499 Kč (tj. pouze cca 31 Kč/mapu). Objednat si ji můžete na webu www.AtlasCR.cz nebo  v eshopu vydavatelství SHOCart.

 

Ukázky:

Diskusní fórum pro: "Unikátní dárková sada map SLOVENSKO 1:40 000"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |