Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Unikátní dárková sada map

29.10.2015 06:19

Vánoce jsou za dveřmi a my pro vás máme tip na dárek pro outdoorové nadšence. Firma SHOCart slaví letos 25 let své existence a k tomuto výročí vydává za bezkonkurenční cenu sadu 72 map, které pokryjí celé Česko v měřítku 1:40 000. Jedna mapa vás vyjde na pouhých 20 Kč.

Bookmark and Share

V červnu jsme přinesli na stránkách Cykloserveru anketu kartografického vydavatel SHOCart, ve které jste mohli vyjádřit svůj vztah ke klasickým tištěným mapám a také vyhrát jeden z deseti Turistických atlasů Česko. Vyhodnocení ankety a jména šťastných výherců můžete najít zde.

 

To nejdůležitější ale je, že na základě ankety připravují v současné době v SHOCartu vydání ojedinělého díla. Jedná se o sadu map v měřítku 1:40 000. A protože v SHOCartu slaví narozeniny, tak budou mapy uloženy v pevné dárkové krabici.

 

Sada obsahuje 72 titulů pokrývajích celé území ČR a má totožný klad listů jako běžná řada 1:40 000. Mapy v tomto měřítku jsou v poslední době velmi žádané pro svou čitelnost a přehlednost. Obsahují kompletní síť značených turistických i cykloturistických tras. Navíc také doporučené cyklotrasy včetně rozlišení povrchů (znáte z řady cyklomap 1:60 000 a online mapy na www.cykloatlas.cz). V této podobě jsou mapy vydány pouze pro tuto sadu, jednotlivé tituly jsou samostatně neprodejné.

Všechny mapy v edici jsou aktualizovány k 31.10.2015 (pro vydání 2016), novinkou v mapách je kompletně nový výškopis (přesnější průběh vrstevnic).

Sada je vhodná jako jedinečný dárek (k Vánocům, životnímu výročí apod.) všem turistům i cykloturistům. Sada se může v budoucnu zařadit i mezi sběratelské kartografické unikáty. Součástí sady je i Bonus ve formě kuponu v hodnotě 250 Kč na stažení libovolných map do mobilní aplikace PhoneMaps.

Cena za dárkovou sadu map je 1.499 Kč (tj. pouze cca 20 Kč/mapu)

Sada bude vydána na přelomu listopadu a prosince 2015, již nyní si ji lze ale objednat na www.Atlascr.cz nebo v e-shopu firmy SHOCart.
 

Více se o této jednorázové sadě dozvíte na www.Atlascr.cz

 

Ukázka mapy:

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Unikátní dárková sada map"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |