Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Udržte se ve formě na kolo i mimo sezónu!

9.11.2020 08:34

Aby tělo nezahálelo, trénovat můžete přes zimu i bez kola – a to doma nebo venku. Stačit vám bude jen pohodlné a teplé oblečení. A jestli to se sportováním myslíte opravdu vážně, pak nesmíte zapomenout ani na kvalitní výživu.

Bookmark and Share

Fitness výživa je v zimních měsících obzvlášť důležitá

Fitness výživa je v zimních měsících obzvlášť důležitá

 

Cyklistika patří mezi kardio sporty, takže si k ní jako alternativu v zimě můžete vybrat jízdu na rotopedu, běh nebo dřepování. Ale je to právě běh, který vás skvěle připraví na letní cyklistické výzvy. Pro zvyšování kondice zkuste intenzivní intervalový běh: 30 vteřin klus, 10 vteřin sprint. Tento interval opakujte celých 60 min. Po náročném tréninku je ale potřeba zaměřit se i na výživu, aby tělo doplnilo kapacity.

Výživa pro sportovce


Jestliže chcete podávat zvýšené výkony při sportu, musíte dbát na doplnění živin důležitých pro správné fungování vašeho těla. K tomu je ideální například koktejl Formula 1: ten díky vysokému obsahu proteinů a mikro- i makro- živin může zastat funkci jednoho ze 3 hlavních denních jídel. Navíc  Formula 1 obsahuje důležité vitamíny, minerály, rostlinné látky a byliny.
Protein Drink Mix Vanilla
Protein Drink Mix Vanilla

Po cvičení se vám může hodit svačinka v podání Protein Drink Mix Vanilla od Herbalife, který vám pomůže zvýšit příjem bílkovin, díky čemuž snáze vyformujete svoji vysněnou postavu.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Udržte se ve formě na kolo i mimo sezónu!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |