Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Opožděný start bajkové sezóny na OZP 50 Podralsko

14.6.2021 10:37

Jeden z tradičních otvíráků bajkové sezóny je zpět, i když díky pandemii COVID-19 v pozdějším termínu, ale ve zcela v novém outfitu, novým pořadatelem, ale na tradičních pohodových tratích. Letošní již 11. ročník bude opět v celorepublikovém seriálu horských kol Galaxy série.

Bookmark and Share

Závod se koná v neděli 27.6.2021, což je přesně jeden den po závodě Českého poháru horských kol v Bedřichově, což jistě bude lákadlem pro mnoho nejen elitních bajkerů jak si po náročném sobotním závodě „vytočit“ nohy. Pokud se podíváme do historie, tak předešlé ročníky vyhrál Michal Malík, Lukáš Smola, Michal Bubílek nebo Jan Nesvadba. V ženských kategoriích zvítězila dvakrát Lenka Fridrichová nebo Ivana Loubková.


Slavnostní start závodu je nově od rybníku v nedalekých Lázních Kunratice, dále vedou tratě oblastí bývalého vojenského prostoru mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře s cílem u Základní školy v Osečné, což dává možnost příjemného a rychlého závodění na lesních zpevněných cestách s krásnými výhledy na dominanty tohoto kraje, kterými jsou Bezděz, Děvín a Ralsko.


Hlavní závod na dlouhé trati 58 km odstartuje ve 12:00, následuje ve 12:15 kratší trať 25 km společně s dětským maratonem, který je další novinkou tohoto závodu.


Na závodníky čeká řada novinek. Díky generálnímu partnerství Oborové zdravotní pojišťovně OZP čeká na závodníky parádní servis v průběhu celého závodu. Před závodem nebo na trati bude čekat na závodníky servisní depo. Služby pro závodníky bude nabízet zdarma firma Kolofix. Sportovní výživu během závodu bude zajišťovat firma Penco. V cíli bude na závodníky čekat pivní mok od Pivovaru Rohozec či tradiční malinovka. Velkou novinkou bude pro všechny závodníky startovací balíček s dárkem a pamětní originální medaile!


Aktuální informace k závodu na Facebooku a registrace na závod »

Lukáš Gamba

Diskusní fórum pro: "Opožděný start bajkové sezóny na OZP 50 Podralsko"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |