Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Prima CUP pokračoval závodem Segaredo Sahara Race!

16.8.2021 18:39

Srpnový závod seriálu Prima CUP Segafredo Sahara Race se uskutečnil opět za skvělého slunečného počasí připomínající pouštní podmínky.

Bookmark and Share

foto: Ondřej Littera

 

Závod odstartoval tradičně pátečními nočními závody, které si užili jak děti, tak dospělí. Závod na 50 minut ovládli David Dvořák z týmu Mondraker Racing Team a Natálie Žídková.

 

Trať byla ojedinělá, když na účastníky čekalo několik zajímavostí, s nimiž se na závodech běžně nepotkají. Kromě připravených trailů v blízkém lese byl dominantou závodu přejezd 110 metrové lávky těsně před cílem. 

 

V sobotním závodě si mohli cyklisté vybrat ze dvou délek tras na 15 a 30 kilometrů. Na kratší trase suverénně zvítězili sourozenci František Hojka a Štěpánka Hojková z týmu Expres CZ-Tufo Team Kolín. V náročném závodě na 30 kilometrů se stal vítězem Josef Schejbal z týmu Cyklo Bendl. Mezi ženami podala vítězný výkon Dagmar Tučková z týmu Unitop ČR.

 

Nočních závodů a také závodu na 15 kilometrů se účastnil také olympijský vítěz z Nagana hokejista Dominik Hašek, který byl také kapitánem týmu Segafredo, který byl složený z účastníků soutěže. Členové se tak mohli s Dominikem osobně setkat a vyfotit. 

 

foto: Ondřej Littera

 

Novinkou závodu, kde se vše točilo okolo výborné kávy, byl odpolední hromadný závod na 20 kilometrů, v němž si pro vítězství dojeli David Dvořák z celku Mondraker Racing Team a Táňa Metelková v barvách OK99 Hradec Králové.

 

Na akci nechyběly ani dětské závody do 10 let. Zpestřením pro děti bylo také hledání pokladu ukrytého v písku, přesněji dřevěné truhly, s pokladem od partnerů seriálu. 

 

Seriál Prima CUP pokračuje 28. srpna závodem Silesia Bike Marathon v Opavě. Závod je vypsán současně jako ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu a účastní se ho nejen domácí maratonská špička. Vybírat je možné ze tří náročných tras a na své si přijdou i děti.

Diskusní fórum pro: "Prima CUP pokračoval závodem Segaredo Sahara Race!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |