Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklistická sezóna končí v Mikulově, přidejte se k nám!

14.9.2022 08:56

Zakončete cyklistickou sezónu 1. října závodem Decathlon Mikulov. Máme pro vás připravené dvě lákavé trasy a děti si mohou zazávodit v těsné blízkosti mikulovského amfiteátru.

Bookmark and Share

Obě trasy o délce 33 a 55 km odstartují tradičně na náměstí v Mikulově, odkud se ta delší vydá směrem ke Klentnici, podél Děvína k Novomlýnské nádrži. Trať povede k Novým Mlýnům a naváže na kratší Prima jízdu zkrácenou po asfaltovém úseku přes Milovice. Poté společně zamíří na Bulhary a Sedlec, odkud se vrátí zpět ke Klentnici a přes Turold do Mikulova. Obě trasy finišují v amfiteátru pod Turoldem.

 

Děti závodí v osmi různých kategoriích – od nejmenších na odrážedlech po děti do 10 let. Ti nejlepší se mohou těšit na ceny z hračkářství Pompo a tombolu. Ta je součástí i dospěláckých tras, kde je hlavní cenou voucher na ubytování ve čtyřhvězdičkovém karlovarském hotelu Dvorana. V cenách se objeví také kávovar Segafredo s kapslemi a dva balíčky WeLoveCycling.cz.

 

 

Kromě příjemné moravské atmosféry se můžete těšit na tradiční páteční večerní procházku na Svatý kopeček, kvalitní moravské no či burčák z Vinařství Turold. Místní speciality jsou k dispozici v areálu závodu po celý závodní den.

 

Sobotní program skončí závěrečným vyhlášením dvanáctidílného seriálu Prima CUP 2022 za doprovodu cimbálové muziky. Vyhlášen bude také ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, jenž je součástí celého seriálu Prima CUP. Kromě zajímavých věcných cen získají nejrychlejší žena a muž na tři měsíce vůz ŠKODA.

 

 

Stejně jako na předešlých závodech seriálu Prima CUP, tak i na závodě v Mikulově mohou pojištěnci Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR využít 10% slevu na startovné. Členové Integrovaného záchranného systému se mohou zúčastnit zcela zdarma a zapojit se tak do soutěže o Pohár IZS.

 

V Jihomoravském kraji můžete strávit celý víkend a rozhodně se nebudete nudit. V kraji zaslíbeném slunci a vínu najdete místa podobná Toskánsku či Provence i památky UNESCO: nejznámější funkcionalistickou stavbu světa, brněnskou vilu Tugendhat, a Lednicko-valtický areál, coby nejrozsáhlejší komponovanou krajinu Evropy. Další podrobnosti o možnostech v Jihomoravském kraji najdete na portálu kudyznudy.cz.

Přihlásit se můžete již nyní na stránce závodu.

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |