Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Skvělá cyklistika a tombola o kolo. To je závod Merida Stolové hory

24.4.2024 14:24

V neděli 26. května ožije malebná oblast Machova na Náchodsku třetím závodem cyklistického seriálu Prima CUP. Podnik nazvaný Merida Stolové hory je součástí prestižního Škoda Auto Český pohár v maratonu, díky němuž se sejde v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Broumovsko nejen česká maratonská špička, ale také nadšení bikeři a rodiny s dětmi.

Bookmark and Share

Tři trasy vedoucí přes česko-polské pomezí uspokojí potřeby cyklistů všech úrovní. Každá trasa nabízí unikátní kombinaci náročných kopců a zábavných sjezdů, což závodníkům umožní nejen prověřit fyzickou zdatnost, ale užít si i nádherné přírodní scenérie.

 

 

Trasa A, kde se loni rozhodovalo o maratonský národní titul, nabídne 68 kilometrovou trasu s celkovým převýšením přes 2.200 metrů. Tato trasa vede na polské území do národního parku, kde se nachází výborné bikové podmínky.

 

Pro ty, kteří preferují kratší a méně náročné trasy, je připravená 36 kilometrová trasa B s převýšením okolo 1.000 metrů. Významným bodem této trati je polský vrchol na jedenáctém kilometru známý jako Ptasia Skala nabízející majestátný výhled. Po zdolání kopce následuje pestrý terén, který vede až k finiši v areálu skokanských můstků v Machově.

 

Pro rodiny a méně zkušené cyklisty je ideální trasa C, zvaná Prima jízda. Tato 14 kilometrová trasa s mírným převýšením 340 metrů vede také na území Polska a vrcholí na stejném kopci Ptasia Skala. Po dosažení vrcholu účastníci sjíždí terénem až do cíle.

 

Kromě hlavních závodů se v areálu skokanských můstků Machov dopoledne uskuteční také dětské závody pro nejmenší cyklisty do 10 let. Pro tyto mladé nadšence jsou připraveny bezpečné a zábavné okruhy v okolí areálu, aby i oni mohli zažít pravou závodní atmosféru.

 

 

Vrcholem celého dne bude tombola s hlavní cenou horským kolem značky Merida. V tombole nebudou chybět ani dva rodinné vouchery do Aquapalace Praha či cyklistický balíček Merida.

 

Třetí závod seriálu Prima CUP představuje skvělou příležitost pro všechny milovníky cyklistiky a přírody.

 

Ke startovnému na trase A, B a C získáte dárek od sportovní výživy Penco. Dárkový balíček obsahuje produkt Energy Gel Long Trail a Long Energy Snack. Součástí balíčku je také povzbuzující kofeinový nápoj Coffizz o objemu 500ml.

 

Doražte už v pátek a užijte si poslední květnový víkend ve Stolových horách.

 

Informace o závodě naleznete na stránce Merida Stolové hory.

 

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |