Česká verze English version
Cykloserver.cz

127 - ČÁSLAVSKO, PŘELOUČSKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Přelouč, Kutná Hora, Čáslav, Heřmanův Městec, Lázně Bohdaneč, Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Městec Králové, Týnec n. Labem.


Název: 127 - ČÁSLAVSKO, PŘELOUČSKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

ČÁSLAVSKO, PŘELOUČSKO cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Území zobrazované mapou Čáslavsko, Přeloučsko patří horopisně částečně k České tabuli a její části Středočeské a Východočeské tabuli a na jihu k Českomoravské vrchovině – Železné hory. Tok řeky Labe tvoří podélnou osu mapy, vine se malebnou krajinou s rozlehlými lesy, květnatými lučinami a poli a její břehy jsou jen málo porušené regulací. Kouzelná krajina této oblasti předkládá jak zalesněné vrchy, tak i romantická skaliska, hluboká údolí řek či pestrobarevné louky s modrými oky rybníků. Na své si zcela jistě přijdou také milovníci přírodních i kulturně-historických památek, pěší i cykloturisté, rybáři a v neposlední řadě sportovní nadšenci, kteří zde najdou vyžití v zimním i letním období. Zejména cykloturistika se v poslední době těší velké oblibě a tomuto trendu se přizpůsobuje také Českomoravská vrchovina. Budují se značené cyklotrasy, díky kterým můžete v sedle svého kola navštívit taková zajímavá místa, jakými jsou např. Lázně Bohdaneč, Přelouč, Kutná Hora, Čáslav, Seč a mnohá další.Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty. Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  v elektronickém obchodě firmy SHOCart.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |