Česká verze English version
Cykloserver.cz

Jizerské hory, okolí Smržovky

hp_jizerske_smrzovka.jpg

Reliéfní turistická mapa 1:35 000. Skládaná, oboustranná. Na rubu podrobná mapa Smržovky a okolí 1:7 500 s popisnými čísly domů a jejich rejstříkem. Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Harrachov, Jablonec nad Nisou, Liberec.


Název: Jizerské hory, okolí Smržovky
Autor: Kartografie HP
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 69,- Kč
Odkaz: http://www.smrzovka.cz

Bookmark and Share

Jedna strana mapy představuje plán města (1:7 500) včetně registru ulic a čísel popisných ve Smržovce, dále registr ubytovacích kapacit, druhá strana je reliéfní mapa turistická (1:35 000) s vyznačením značených tras - pro pěší, cyklisty i vozíčkáře. Nechybějí sjezdové tratě, závodní běžecké tratě, cyklotrasy - stávající i plánované, turistické běžecké tratě, Krkonošská lyžařská cesta a Jizerská lyžařská magistrála. Jsou vyznačeny všechny turistické zajímavosti od rozhleden přes chráněná území až po tábořiště a přístřešky, restaurace, čerpací stanice a parkoviště. Pro Městský úřad ve Smržovce vydal SHOCart se sídlem ve Vizovicích, zpracovala KARTOGRAFIE HP se sídlem v Jíčíně v nákladu 3000 kusů. Součástí mapy je i nabídka a popis 10 konkrétních výletů ve Smržovce a okolí - pěší, cyklistické i zimní na běžkách. Reliéfní mapa je za cenu 69,- Kč k dostání zatím ve Smržovce v Informačním centru, v Muzeu místní historie, v Kulturním středisku a v Muzeu přírodovědy. Počet míst, kde bude mapa k dostání, se bude dále zvyšovat. Zájmové území:


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |