Česká verze English version
Cykloserver.cz

Česko-německé pohraničí, Šumava

Dálková cyklotrasa v měřítku 1:80 000. Atraktivní průjezd Šumavou podél česko-německé a česko-rakouské hranice od České Kubice po Dolní Dvořiště.


Název: Česko-německé pohraničí, Šumava
Autor: SHOCart
Vydavatel: SHOCart
Orientační cena: 109,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

Mnozí z vás jezdí na Šumavu na dovolenou, bydlíte v jednom místě, odkud vyrážíte na vyjížďky. Cykloprůvodce poskytuje pohled na náš největší národní park v ucelené koncepci - provede vás podél hranice s Německem a Rakouskem, mnohdy místy, která nejsou tak notoricky známá, přesto neméně malebná.

Od šumavského podhůří na hranici s Českým lesem u České Kubice vás bývalé vojenské signálky dovedou na značené cyklotrasy parku. Samozřejmě, že se známým místům, jako jsou šumavská jezera či slatě, nevyhnete, naopak, mnohé leží přímo na trase. Nicméně budete moci obdivovat také zašlou krásu opuštěných pohraničních oblastí jižně od Lipna a na vyšebrodsku. Standardem průvodce jsou podrobné mapky, itinerář, výškové profily, turistické zajímavosti, užitečné informace o ubytování a mnoho fotografií.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |