Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na závod Pražské schody přijedou cyklisté Martinez a Aquaori

6.6.2002 10:37

PRAHA 5. června (ČTK) - Olympijský vítěz v cross country ze Sydney, francouzský cyklista Miguel Martinez, bude hlavní hvězdou devátého ročníku Pražské schody. Spíše exhibiční závod na horských kolech v atraktivním prostředí Malé Strany se uskuteční ve středu 12. června a start hlavní kategorie je v 18:00. Program celého sportovního odpoledne začne o dvě hodiny dříve.

Bookmark and Share

Vedle Martineze, který zvítězil v předcházejících třech ročnících, přijede do Prahy i vynikající Ital, mistr světa z roku 1996 ze závodu jezdců do 23 let Dario Aquaroli. Mezi čtyřicítkou startujících nebude chybět nikdo z nejlepších domácích bikerů v čele s reprezentanty Radimem Kořínkem, Pavlem Elsnicem (Česká spořitelna MTB) a Tomášem Vokrouhlíkem či mistrem republiky z roku 2000 Milanem Spěšným (oba Rubena Merida). Závod se pojede na tradičním okruhu o délce 1500 metrů se startem i cílem v Nerudově ulici. Zajímavý pro diváky je sjezd 189 zámeckých schodů, ale i výjezd na Jánský vršek, kde cyklistům vedle příkrého stoupání ztěžují jízdu kočičí hlavy. Soutěž trvá jednu hodinu, na nejlepšího jezdce čeká prémie 50.000 korun. Novinkou závodu je mechanické depo ve výjezdu Nerudovou ulicí, jinak v bikových závodech cizí pomoc povolena není.

Diskusní fórum pro: "Na závod Pražské schody přijedou cyklisté Martinez a Aquaori"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |