Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Zažijte město jinak - samozřejmě na kole

3.9.2008 13:07

Soubor akcí s názvem Zažít město jinak 2008 bude v Praze pořádat sdružení Auto*Mat ve dnech 15.-21. září. Součástí bude i populární masová Cyklojízda ulicemi velkoměsta.

Bookmark and Share

Zažít město jinak můžete od pondělka 15. září, kdy se v kině Světozor bude promítat dokument Co s ulicí? o historii a kultuře ulic New Yorku před příchodem automobilů až dodnes. Snímek představí také Londýn, Paříž či Kodaň a jejich snahy o vyšší kvalitu života prostřednictvím  zklidňování dopravy.

Ve středu 17.9. vyrazí do ulic Pražské matky a samolepkami budou označovat auta ohrožující špatným parkováním chodce, matky s kočárky a invalidy.

 

Pátek 19.9. bude ve znamení happeningu Pět bodů Auto*Matu pro Prahu, na kterém bude vyhodnocena kampaň na podporu chodců a cyklistů v Praze.

 

Neděle 21. září bude vyhlášena jako Evropský den bez aut. Přijďte se pobavit na Smetanovo nábřeží, které bude uzavřeno pro automobily a otevřeno lidem. Hudba, cyklistická zóna, historické procházky, přehlídka řemesel, občerstvení a další radovánky vyvrcholí pražskou Cyklojízdou, startující v 15:00 od Rudolfina s cílem v 17:00 tamtéž.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Zažijte město jinak - samozřejmě na kole"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |