Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Únorová cyklojízda premiérově se saunou

18.2.2011 17:55

Únorové vydání pravidelné pražské cyklojízdy přineslo mimo jiné unikátní světovou premiéru pojízdné CYKLOSAUNY, která je dílem ateliéru H3T Architekti.

Bookmark and Share

Další příspěvek k vytvoření funkční cyklokomunity přinesla pravidelná únorová cyklojízda v Praze. Ve čtvrtek 17. 2. 2011 večer představila SVĚTOVÝ UNIKÁT - POJÍZDNOU CYKLOSAUNU OD ATELIÉRU H3T ARCHITEKTI. Je plně funkční, pojme až 6 lidí naráz a JE TO NAPROSTEJ ÚLET!!!

 

Po stylovém průjezdu Prahou tento kolůsek zaparkoval na pláži na Smíchově u Vltavy, kde se z něj stala opravdová noční perla Prahy. Pak v jejích útrobách a následně i na chvíli ve vodách Vltavy skončili účastníci a účastnice cyklojízdy a saunu tedy důkladně otestovali v ostrém provozu.

 

Sauna není ovšem pouhým prototypem, zavřeným někde v garáži, je dokonce k zapůjčení a to v BAJKAZYLu, kontaktujte Martina Kontru. Videa o jízdě a sauna budou ke stažení na www.auto-mat.cz a další webech.

 

 

 


 

Daniel Mourek

Nadace Partnerství

Diskusní fórum pro: "Únorová cyklojízda premiérově se saunou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |